5 celebrit, které mají dovednosti, o jakých jste pravděpodobně dosud netušili

Eva Vogelová

Myslíte si, že herci dokáží jen hrát ve filmech a zpěváci zpívat na koncertech? Tak to jste se spletli, protože následující celebrity toho dokáží mnohem víc. Přesvědčte se sami.

  1. Justin Bieber

Justin je slavný popový zpěvák, po kterém fanynky šílí už několik let. Prosadil se díky tomu, že jeho máma nahrávala na YouTube, jak zpívá. Objevil ho hudební manažer Scooter Braun a jeho pěvecká kariéra se začala rozvíjet velmi rychle. Od té doby vydal několik alb a stal se slavným po celém světě. Kromě zpěvu umí hrát na bicí, kytaru a klavír. To však není vše. Nadání má i na jinou věc, která vůbec nesouvisí s hudbou. Justin dokáže složit Rubikovu kostku za necelé dvě minuty, což je velmi obdivuhodné. Koukněte se na to ve videu.

  1. Geena Davis

Geena je úspěšná herečka oceněná Oscarem za vedlejší roli ve snímku Náhodný turista. O kariéře herečky snila už od dětských let. Vystudovala herectví na Boston Univerzity. Nejdříve se začala objevovat v televizních seriálech a postupně účinkovala i ve filmech. Znáte ji pravděpodobně ze snímků Beetlejuice a Myšák Stuart Little. Geena je velmi inteligentní, patří mezi členy Mensy. Jde o organizaci, která sdružuje jedince s nadprůměrným intelektem. Herečka má IQ sto čtyřicet, takže tam skvěle zapadne. A to ještě není vše. Umí střílet z luku na profesionální úrovni. Dokonce se ve své disciplíně zúčastnila olympijské kvalifikace v Sydney. Na olympijské hry se už však nedostala.

  1. Pierce Brosnan

Když se řekne Pierce Brosnan, patrně každému člověku se vybaví filmová postava James Bond. Tu totiž ztvárnil ve čtyřech filmech. Zahrál si i v mnoha jiných snímcích, ale pro širokou veřejnost to bude navždy James Bond. Dětství měl poměrně těžké, protože když ho máma porodila, nebylo jí ještě ni dvacet let. Odjela za prací a několik let ho vychovávali příbuzní. Jednou v kině spatřil film Goldfinger a od té doby se mu v hlavě zrodil nápad, že se chce stát hercem. Nakonec se mu to povedlo. Co se mu však nepovedlo, byl herecký výkon ve snímku Mamma Mia!, za který dostal Zlatou malinu. Osvědčil se však v polykání ohně. Podívejte se na povedené vystoupení.

  1. Keira Knightley

Keira je úspěšná a krásná herečka. Mohli jste ji vidět hned v několika filmech. Proslavila se hlavně díky Pirátům z Karibiku. Za svoji roli ve snímku Pýcha a předsudek byla nominována na Oscara a oceněna Zlatým glóbem. Keira je nejen talentovaná a charismatická herečka, která se objevuje i v divadelních inscenacích, ale umí i něco navíc. Používá své zuby jako hudební nástroj. Poklepáváním na ně vydává tóny. Můžete se na její výstup podívat v následujícím videu.

  1. Mark Ruffalo

Mark je pohledný herec, který byl několikrát nominovaný na Oscara. S herectvím začínal v divadle a postupně se přesunul na filmové pláno. Zahrál si ve spoustě komedií, možná ho znáte ze snímků Letuška 1. třídy nebo Přes noc třicítkou. Postupně se blýsknul i v superhrdinských filmech, kde si zahrál Hulka. Taky se ale naučil poměrně dobře jezdit na jednokolce…