5 cestovatelských profilů na Instagramu, které stojí za to sledovat

Redakce

Instagram je sociální síť, kde se lidé dělí o své zážitky pomocí fotek. Je to čím dál tím oblíbenější způsob, jak se o vše podělit a zároveň inspirovat další lidi kolem sebe. My jsme vybrali profily lidí, kteří sdílejí a vypráví svůj příběh z cest, které absolvovali. Jedná se o bloggery, fotografy či spisovatele. A víte co? Mají rozhodně co nabídnout!

  • Thebloneabroad. Kierten je pokaždé na nějakém magickém a úžasném místě. Ať už se jedná o festivaly, pláže či další dobrodružné zážitky. Je inspirativní tím, co vše navštívila, a až uvidíte její fotografie, tak budete chtít také vyrazit do světa.
  • Thepoitsguy. Brian pro své cestování využívá nalétané míle a jeho cesty vyjdou na minimum. Když se podíváte na jeho úžasný profil na Instagramu, uvidíte, kde všude byl a co všechno viděl. Život si doslova užívá a nepromarní ani den. Kdo by takhle nechtěl žít?
  • Theplanetd. Dave a Deb vycestovali do více než sto zemí po celém světě. Jsou asi tím nejodvážnějším párem, jaký můžete na Instagramu najít. Uvidíte neuvěřitelné a dechberoucí fotografie ze všech jejich cest a poznáte tak místa, o kterých jste ani nevěděli, že existují.
  • Pausethemoment. Ryan se nezastaví před ničím. Jeho cesty jsou však pouze zalité sluncem a nikde nenajdete třeba sníh. Je však fascinující, jaká krásná místa navštívil. Snímky jsou plné akce a dobrodružství, které by chtěl zažít každý.
  • Expetrvagabond. Matt je jednoznačně jedním z nejodvážnějších chlapů, jaké můžete poznat. Najdete u něj snímky z celého světa, které stojí za to vidět. Pokud nevíte, kam vyrazit, tak se u něj můžete inspirovat.

7 důvodů, proč z vás cestování udělá lepšího člověka

5 nejkrásnějších all inclusive resortů: Tady se budete mít jako v pohádce