5 doplňků zejména pro muže nejen na víkend

Redakce

Chlapi potřebují pozornost i mimo svá výročí a různé svátky, stejně jako ženy. Proč jim ale kupovat okázalé dárky, když můžete darovat malou pozornost, které si pán všimne, když to nejméně čeká. Koule.cz navrhuje chlapcům využít následující doplňky. Samozřejmě, že pokud se líbí i něžnému pohlaví, užívejte je společně.

  1. Sprcháč – motorový olej. Zda je vyjetý, nebo čerstvý, je asi v koupelně jedno. Potěší každého fanouška motor sportu. Bohužel po něm nebude ten váš vonět po spáleném benzínu s olejem. Automechanikem bude po osprchování veskrze zjemnělým, protože vůně sprcháče je ovocná – černá třešeň. Na správně uhozených e-shopech stojí kolem 250 Kč.
  1. Toaleťák se sudoku. Na WC je dobré být klidný a soustředit se. Sudoku na toaletním papíře je na ideální. Muži, kteří jej používají a vyplňují před použitím, tvrdí, že pomáhá uklidnit po partnerské hádce, protože odvede myšlenky.
  1. Automat na sladkosti. Na doma ideální pro pojídače sladkostí, což jak víme, jsou i muži. Mohou se zásobit na tajňačku a zároveň se procvičí ve zručnosti, což jim pomůže při vykonávání drobných oprav. Je dodáván s joystickem a falešnými penězi. Chlapcům k jejich pokusům hraje pouťová hudba. Ovládat automat mohou muži od 5 let věku nebo srovnatelné inteligence. Jako náplň poslouží větší karamely atd.
  1. Sada nářadí. Z čokolády. Je čas vašemu miláčkovi připomenout, že už vás trochu štve netěsnící kohoutek nebo vrzající dveře? Pořiďte mu za necelé tři stovky tuto sadu nářadí. Obsahuje sikofky, kladivo a šroubovák. Na výběr je bílá a hořká čokoláda. Smyslem je tedy nevtíravě upozornit, co je nutné udělat, a pak si smlsnout.
  1. Stírací mapa světa. Opět nenápadná a vtipná připomínka mužům, kam že to chcete vyrazit na výlet nebo na dovolenou. Setřete si společně země, které jste už navštívili a naplánujte si ty, kam se chcete s mužem podívat. Alternativně muže také můžete nechat vzít osud do jeho rukou a nechat se překvapit.

Video: Helma na kolo, která vypadá jako z Lega

Díky tomuto prstenu můžete běhat a nebát se, že vás někdo sejme