5 důvodů, proč chodit s ošklivým chlapem

ahu

Máte obdivovatele, který se o vás snaží, seč mu síly stačí, vy byste to možná i zvážila, ale má to háček - není příliš atraktivní? Než ho úplně zavrhnete, poslechněte si pět důvodů, proč právě vztah s ošklivcem může být tím nejlepším, jaký jste kdy měla.

 1. V posteli pro vás udělá, co vám na očích uvidí – a mnohem víc
  Co mu chybí na vzhledu, to dohání v ložnici. Oškliví kluci moc dobře vědí, na jakou kartu musí vsadit, a tak vám pod peřinou udělají i to, na co vaše představivost nestačí. Budete pro ně priorita čísla jedna, a to i proto, že zas tolik holek v posteli neměli. Víte, co to znamená? Přesně tak – hodně a hodně kvalitního orálního sexu.
 2. Bude se o vás snažit, i když už bude ruka v rukávě
  Ošklivec si moc dobře uvědomuje, že si vás musí nějak udržet. Pokud nemá na kontě miliony, chápe, že láska neláska mu klidně můžete frnknout s nějakým fešákem, a tak vás bude na rukou nosit, aby vás to ani nenapadlo.
 3. Pravděpodobně vás nebude podvádět
  Nebudeme si nic nalhávat, jste nejen to nejlepší, co ho potkalo, ale taky jedna z mála, co mu věnuje pozornost.
 4. Nikdy se s ním nebudete nudit
  Podle průzkumů mají méně atraktivní lidé, pokud nejsou úplně zahořklí, výrazně větší smysl pro humor a smysl pro sebeironii. Ono jim taky nic jiného nezbývá, víme? No a vtipný ošklivák je lepší, než nudný model, to se snad shodneme.
 5. Dodá vám to neskutečné sebevědomí
  Jasně, je to trochu sobecký důvod, ale takový kluk vám nikdy neřekne, že jste tlustá (pokud se nebudete snažit zadek velikost 42 nasoukat do bokovek číslo 36, to by pak nebyl moc dobrý přítel) nebo ošklivá. I kdyby si to myslel, z vlastní zkušenosti ví, jak narážky na vzhled dokážou zraňovat a jak bezpředmětné jsou. Vaše sebedůvěra vedle něj vystřelí do nebeských výšin.