5 důvodů, proč je nezbytně nutné, abyste měli kamaráda nebo kamarádku ve znamení Panny

Pavla Gabrhelíková

Pokud chcete mít ve svém životě přátele, kteří vás nenechají na holičkách, a zároveň je s nimi legrace, určitě si do svého života přizvěte Pannu. Proč?

  1. Jsou neuvěřitelně organizovaní. Pamatují si všechny narozeniny, svátky, mají pod kontrolou důležité akce v měsíci a dokážou vám poradit, co se svým životem, i po Messengeru. Mysleli jste, že na tohle potřebujete diář, rodiče a partu kamarádů? Omyl! Jsou taky skvělými spolupracovníky, protože dokážou dát nápadům správnou fazónku a rychle se zorientují v jakékoliv problematice.
  2. Vždycky si s nimi pokecáte na úrovni. Panny milují povzbudivé debaty, mají skvělý vkus na knížky a dokážou rychle reagovat. To z nich dělá skvělé parťáky do debaty. Nečekejte nudné plácání u piva. Panny vždy dokážou pozvednout komunikaci do nějaké sofistikovanější úrovně a přispět něčím skutečně zajímavým.
  3. Vždy jsou na úrovni. Drží své emoce na uzdě, zdržují se irelevantních komentářů a pečlivě přemýšlejí o každé odpovědi. Jejich chování vždy odpovídá příležitosti. Když jste je poznali, mohli se vám zdát jako nudní patroni. Ale byli jste na omylu! Jen vás nejdřív potřebují trochu poznat, než se odvážou.
  4. Jsou nesmírně ambiciózní. A to v každém aspektu života. Je jedno, jestli jde o životní styl, vzhled jejich příbytku, partnerský vztah nebo koníčky, o práci ani nemluvě. Když ve své blízkosti máte někoho tak nabitého energií dokázat cokoliv na světě, dá se předpokládat, že vás to taky kopne k tomu udělat něco úžasného. Je to jako běžet maratón za někým rychlejším, než jste vy.
  5. Věří, že na přátelství je třeba pracovat. Panny jsou zvyklé tvrdě pracovat a nemyslí si, že něco bude fungovat jen tak samo od sebe. Pokud se pohádáte, nezametou to pod koberec, budou si o tom chtít promluvit a vyřešit to. Pokud potřebujete jejich pomoc, budou s vámi sedět v obýváku tak dlouho, dokud to, co říkáte, nezačne dávat smysl.