5 důvodů, proč jsou ženy ve Lvu absolutně neodolatelné

Pavla Gabrhelíková

Léto patří Lvům. A ženy narozené v tomto znamení jsou skutečně něco extra! Proto jsme se rozhodli vás o jejich výjimečnosti blíže informovat.

  1. Mají velké srdce. Jsou ochotné prát se za štěstí slabších nebo svých nejbližší jako statečné lvice. Nebojí se dát najevo, že k někomu chovají hluboké city. S nimi mají jejich přátelé neustále pocit, že kráčejí po červeném koberci.
  2. Jsou přímočaré. Všichni tvrdí, že mají rádi upřímnost. Avšak platí to jen tehdy, dokud se netýká jich samotných. Lvice si s touto paradoxní lidskou vlastností nic nedělají a jsou upřímné, ať to stojí cokoliv. I když se to někdy může zdát kruté, mají k tomu své důvody a vědí, že je to v danou chvíli to nejlepší, co mohou udělat. Vědí, že neexistuje nic lepšího než konstruktivní kritika.
  3. Umějí řešit problémy kreativně. Ženy ve Lvu mají úžasný smysl pro estetiku. Když se spojí s jejich energickým nábojem, vznikne něco úžasného. A je jedno, jestli se věnují módě, tanci, psaní nebo podnikání. Když je něco baví, dají do toho celé srdce, a je to pak vidět.
  4. Mají nekonečnou slunečnou energii. Lví planetou je Slunce. To se samozřejmě odráží i v intenzitě jejich energetického pole. Když chtějí něčeho dosáhnout, postaví se k tomu velmi vášnivě a organizovaně. Převálcují tak všechny přemýšlivé Kozorohy, nerozhodné Váhy i vrtošivé Panny. Proto si mimochodem ženy ve Lvu hledají stejně úspěšné nebo ještě úspěšnější partnery.
  5. Jsou přirozenými vůdci. Jejich sebedůvěra vychází přímo z nitra. Ve vedoucích pozicích díky tomu působí přirozeně. Jejich kouzlu je navíc velmi těžké odolat, takže si bez problému povodí i ty nejvzpurnější chlapy. Umí okouzlit i vynalézavým smyslem pro humor, kterým dokážou rozvázat jazyk i největšímu introvertovi v kanclu.