5 důvodů, proč muži milují naše zadečky

Lucie Bryndová

Máte mindráky kvůli svojí větší prdelce? Tak s tím rychle přestaňte! Muži naše zadečky milují. A co je skvělá zpráva, mužů, kteří si potrpí spíše na větší a kulatější zadeček než na velké poprsí, přibývá. Co je na zadku tak přitahuje?

Podle vědců z Oxfordské univerzity a nemocnice Churchill ve Velké Británii je větší pozadí nejen živnou půdou pro inteligenci budoucích potomků, ale tuk uložený v dolní polovině těla slouží také jako ochrana před srdečními chorobami, obezitou nebo cukrovkou. Pak není divu, že muže pěkný kulatý zadeček přitahuje jako magnet. Přirozeně ví, jak zachovat své potomstvo. A co dalšího na našem pozadí muži milují?

  1. Vybízí k plácnutí. Víte, jak se říká: „Kde je vystrčíno, tam je dovolíno?“ Tak přesně to muže rajcuje. Někdy k tomu zadeček prostě vybízí a muži mají nutkání si plácnout fakt veliké. Nejen v posteli při vášnivém milování, ale taky jen tak na procházce. Cítíte se po nečekaném plácnutí mnohem lépe a celá záříte? Není divu. Nevinné plácnutí rozvibruje vaše nervová zakončení, která spustí v mozku tvorbu serotoninu, hormonu, který je za dobrou náladu zodpovědný.
  2. Přináší jim maximální vzrušení. Krásná pevná prdelka je pro mnoho mužů doslova afrodiziakem. Co chlapy na našem pozadí baví kromě vzhledu, je ještě fakt, že jde o část těla, kam nemá přístup každý. Proto je tak vzrušuje poloha zezadu nebo anální sex. Pokud se vám nelíbí, když se partnerovi nemůžete koukat do očí, tak mu zkuste navrhnout, aby si vás vzal u zrcadla, kde na sebe oba uvidíte, což vás ještě více nažhaví.
  3. Věří, že „něco bude“. To, že muže přitahuje dámské pozadí, je dáno již evolucí. Primáti mají na rozdíl od žen ploché zadky, ale ve chvíli, kdy jsou připraveni k páření, se jim zvětší. Sameček tak v takový moment vyhodnotí, že je samička připravena k páření, a vrhne se na ni. Lidé mají větší zadek neustále, a tak jsou na pohlavní styk téměř vždy připraveni. Podle této teorie muže více přitahují ženy s větším zadečkem, protože podvědomě tuší, že z toho „něco bude“.
  4. Mají nutkání se do něj zakousnout. Zadeček muže přímo vybízí k nejrůznějším hrátkám. Některé muže baví natolik, že jsou si s nim schopni hrát i několik hodin. Když to na vašeho partnera „přijde“, nechejte ho si s vaší prdelkou pěkně pohrát. Něžné kousání a štípání může být skvělou předehrou. Ničeho se nebojte, hezky se uvolněte a užívejte si to.
  5. Baví je jejich jedinečnost. Co žena, to originální zadek. Tvar zadečku dědíme po našich předcích. Je dán rozložením tukových buněk i strukturou svalových vláken. A tak je pozadí každé z nás naprosto jedinečné. Tak už se přestaňte poměřovat s kamarádkou nebo modelkou z časopisu a buďte na svou prdku pyšná.