5 důvodů proč se rozhodně nenechat tetovat

Redakce

Už jsme vám řekli, na co si máte před tetováním dát pozor, ukázali jsme vám několik fakt hustých návrhů a motivů, no a dneska si povíme, proč byste se rozhodně neměli nechat tetovat. Here we are.

  1. Budou na vás koukat. Kdo? Všichni! Nenechavá sousedka po zahlédnutí vaší kérky po baráku začně šířit, že jste byli určitě v kriminále. Postarší dámy v tramvaji na vás pohledem nenechají nit suchou. Babička u nedělního oběda padne do mdlob. Tetování prostě přitahuje pozornost a bohužel zdaleka ne jen v pozitivním slova smyslu. Opravdu jste na to připravení?
  2. Nevyhnete se všetečným otázkám. To máš fakt vytetovaný? Nebo to je henna? Bolelo to? Nebojíš se, že to bude hnusný, až zestárneš? Co to jako znamená? Otázky a zase otázky. Lidi totiž zajímá úplně všechno – kolik vaše tetování stálo, jestli má náboženský kontext, jestli je politicky angažované, jak bude vpadat za 10 let, jak vy budete vypadat, až zjistíte, že se vám nelíbí, jestli plánujete další, jestli se plánujete nechat vyšetřit u odborníka. Prostě všechno. A budou se ptát. A vy budete muset odpovídat. Pořád dokola. Peklo. 
  3. Propadnete tomu. Možná si teď říkáte, že vy ale chcete jen jedno (nebo dvě) tetování. Nechcete být celí pokreslení a po tom motýlkovi na předloktí si už nic vytetovat nenecháte, fakt. Máme pro vás špatnou zprávu. Tohle si totiž říkali (téměř) všichni.Tetování je svým způsobem něco jako droga a u jednoho to většinou nekončí. Právě naopak. 
  4. Může vám nečekaně zkomplikovat život. Pokud například žádáte o práci a máte viditelné tetování, u některých pozic to automaticky znamená vaše vyřazení. Protože i když máte pocit, že tetování dneska už nikdo moc neřeší, opak je pravdou a jsou skutečně firmy, které o potetované zaměstnance nestojí. S tím nic neuděláte. Navíc spousta lidí si furt myslí, že tetování nosí jen námořníci a kriminálníci. Nebo narušení lidé. Prostě samá lepší společnost.  
  5. Mají ho všichni. Dřív bylo tetování něčím originálním, co vás odlišovalo od většiny. Dneska ho má ale tolik lidí, že originalita úplně zmizela. Chcete si nechat vytetovat srnku? Musíte počítat s tím, že stejný motiv mají pod kůží tisíce lidí. Vymyslet motiv, který byste na internetu nenašli ve stovkách různých provedení, a byl tedy skutečně jedinečný, začíná být opravdu složité. Fakt chcete něco, co mají všichni? 

Geometrická tetování: Tady máte ta NEJ

Chystáte se na tetování? Na tyhle věci byste si měli dát pozor

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit