5 důvodů, proč vůbec není v pohodě, když pijete sama doma (a alkoholismus mezi nimi není)

ahu

Ve filmech to možná vypadá cool, ale ve skutečnosti je to pravý opak. Jistě, opít se sama doma je pohodlné a moc to nestojí, jinak je to ale hodně špatný nápad. A hned vám vysvětlíme, proč.

 1. Vypijete toho hrozně moc
  Není nikdo, kdo by vás soudil, takže víno budete pít z půllitrů a až dojde, ta láhev vodky, které jste se ještě nedotkla, protože „tvrdej nepijete“, se najednou začne zdát přitažlivá.
 2. Ještě víc toho sníte
  Když pijete v hospodě, možná se po cestě domů stavíte ve fast foodu na půlnoční svačinku, ale je tam spousta překážek, které vám v tom mohou zabránit – něco to stojí, v mezičase vám ujede tramvaj, žádný není přímo po cestě. Mezi vámi a vaší ledničkou oproti tomu nestojí vůbec nic.
 3. V rauši začnete otravovat kamarády
  Až se trochu opijete, začne vám být smutno, a tak zasednete k počítači a začnete psát kamarádům. A ano, budete otravná. Kámoši vám to možná ještě odpustí, ale ono přijde ještě něco horšího, víme…
 4. Budete psát JEMU
  Přesně tak. U vás doma není nikdo, kdo by vám vytrhl telefon z ruky nebo vás přivedl na jiné myšlenky. ALKOHOL ZA MESSENGER NEPATŘÍ, a pokud ho konzumujete osamocena, tak to platí dvojnásob.
 5. Z nudy dostanete nějaký šílený nápad – třeba ostříhat si vlasy
  Ne, ráno to nebude dobré a nebude to stejně dlouhé, nedělejte to, proboha!