5 erotických filmů, po jejichž zhlédnutí rozhodně dostanete chuť na sex

Eva Vogelová

Rádi byste viděli nějaké erotické filmy, kde je hodně sexu? Koukněte se na následující snímky, které vás v tomto ohledu jednoznačně nezklamou.

  1. Deník nymfomanky (2009). Snímek Deník nymfomanky natočil režisér Christian Molina. Hlavní hrdinka se jmenuje Valerie, je to velmi inteligentní a atraktivní mladá žena. Má však jeden „háček“ – je posedlá sexem. Dokáže si to rozdat kdekoli, kdykoli a s jakýmkoli mužem. Když se však s někým pokouší o navázání dlouhodobého vztahu, nevyjde jí to. Často balancuje a riskuje. Val natolik dychtí po sexu, že se rozhodne stát prostitutkou. Pozná stinné stránky tohoto povolání a bude z něj chtít odejít. Během celého filmu budete sledovat sexuální eskapády hlavní hrdinky, které vás nažhaví. Filmaři se erotických scén rozhodně nebáli.
  1. Základní instinkt (1992). Film Základní instinkt natočil režisér Paul Verhoeven. Scéna s herečkou Sharon Stone, jak přehazuje u výslechu nohy, je nepřekonatelná. Pro ty, kteří nevědí, o co jde: Krásné a úspěšné spisovatelce Catherin Tramll zemřel milenec. Policisté začnou smrt vyšetřovat a zjistí, že mezi vraždou a poslední knihou svůdné ženy je velká podobnost. Začne rozplétání komplikovaného příběhu. Spisovatelka si dokáže obtočit kolem prstu všechny, dokonce jí podlehne i detektiv Nick. Film je nabitý erotikou od začátku až do konce. Rozhodně se nebudete nudit.
  1. Lolita (1997). Snímek Lolita natočil režisér Adrian Lyne podle stejnojmenné knižní předlohy od spisovatele Vladimira Nabokova. Hlavní hrdina je profesor Humbert Humbert, který přijíždí do USA učit na univerzitě. Pronajme si pokoj u Charlotte, která pro něj má slabost. On ji však nesnáší, ale vezme si ji za manželku, protože se zamiloval do její dvanáctileté dcery. Matka mladé dívky zemře. Humbert se chopí příležitosti a vyjede s Lolitou na cestu. Prožívají spolu milostný románek. Profesor se ocitá v sedmém nebi, dokud ho mladá slečna neopustí. Poté se z něj stává labilní muž ve středním věku. Během natáčení snímku bylo herečce Dominique Swain teprve patnáct. Z toho důvodu měla na erotické scény dublérku, ale i přesto byly velice vzrušující.
  1. Nymfomanka (2013). Film Nymfomanka natočil režisér Lars von Trier. Snímek je rozdělen na dvě části. Příběh začíná tak, že hlavní hrdinku Joe najde v parku zbitou jeden muž. Pomůže jí. Uloží ji u sebe doma. A ona mu začne vyprávět svůj životní příběh od útlého mládí až k dospělosti. Můžete sledovat její osobní zpověď, která obsahuje plno sexuálních zážitků od ztráty panenství až po sadomasochistické praktiky. Pokud jste milovníci sexu, určitě se nudit nebudete, čeká vás pořádná čtyřhodinová jízda.
  1. Pianistka (2001). Snímek Pianistka natočil režisér Michael Haneke. Film je o ženě, která vede velmi komplikovaný život. Za bílého dne je skvělá pianistka, učí své studenty na piano na Vídeňské konzervatoři. Převážně večer se projevuje její divoké já. Má ráda zvrhlý sex. Všechno se jí obrátí na ruby, když se zamiluje. Zjišťuje, že nezvládá mít klasický milostný vztah jako ostatní lidé. Ve filmu je spousta vzrušujících scén, které vás rozhodně nažhaví.