5 filmových novinek, které stojí za vidění. Nezmeškejte je!

Redakce

Nevíte, na jaký film si zajít do kina? Nachystali jsme pro vás pět nejlepších novinek, které teď letí. Přejeme příjemnou zábavu!

  • Star Wars: Síla se probouzí. Sedmá epizoda Star Wars se blíží do kin. Tuto nejžhavější novinku by měl vidět úplně každý. Doufejme, že nás režisér J. J. Abrams příjemně překvapí a nepokazí fenomenální ságu.
  • V srdci moře. Film inspirovaný knihou Bílá velryba opravdu překvapil. Hlavní hrdinové vyplují na moře kvůli lovení velryb. Bohužel se jim to trošku vymkne z rukou. Hlavní roli ztvárnil Chris Hemsworth, takže se máte na co těšit.
  • Krampus: Táhni k čertu. Hororová komedie vtáhne do děje každého, kdo má rád horor se zábavnými prvky. Namísto Santy a jeho pomocníků se ve snímku objeví zlý duch Krampus s děsivou armádou posluhovačů.
  • Malý princ. Animovaný film, natočený podle stejnojmenné knihy, není jen pro dětské diváky. Snímek se nedrží přesně knižní předlohy, ale i přesto vás zajisté velice překvapí svou krásou.
  • Room. Chcete na Vánoce něco vážného? Zajděte na drama Room. Malý Jack nezná nic jiného než svůj pokoj. Nepoznal světlo světa. On i jeho maminka jsou vězněni již sedm let v jednom domě. Není divu, že uprchli. Čeká je ale ještě jedna velká zkouška. Naučit se žít ve velkém světě.

Star Wars trhá rekordy. Kina jsou přecpaná lidmi!

Očekávané horory v roce 2016. Husí kůže vás nemine!

Témata: