5 filmů, u kterých rozhodně nejezte

Paga

Tohle nejsou horory ani pohádky. Připravte se na pořádně nechutné scény plné krve, zvrácených choutek a pěkně švihnutých lidí.

Raw

Tento film doporučujeme především těm, kteří nenávidí vegetariány. Hlavní hrdinka jde na veterinární školu, kde ji v rámci šikanování donutí jíst syrové maso. A probudí to v ní nebezpečné kanibalské sklony. A je tam i něco málo erotiky.

Lidská stonožka

Pošahaný německý doktor, který se celý život zabýval oddělováním siamských dvojčat, se na důchod rozhodne najít si trochu opačný koníček – chce své zajatce spojit v jednu dlouhou lidskou stonožku.

Saló aneb 120 dní sodomy

Ve fašistické Itálii je parta čtyř kamarádů, která má pěkně ujeté chutě a touhy. Do paláce si přivezou skupiny dívek a chlapců, kterým dělá instruktorky čtveřice prostitutek. S nimi si pak budou dělat všechno, co chtějí. Jako třeba je nutit večeřet exkrementy.

Přežít

Příběh podle skutečné události. Parta rugbistů spadne s letadlem do nehostinného počasí Andských hor. Po čase je začne trápit hlad. Musejí se proto pustit do již mrtvých a mrazem perfektně konzervovaných kolegů.

Kanibalové

Opět příběh podle skutečné události. Reportéři se vydají zkoumat život domorodců. Narazí na zcela původní kmen kanibalů, který v návštěvnících z venku vidí jen večeři. Ale pozor, jde o skutečné záběry lidí, kteří jsou nejdřív v záběru živí, a potom je baští lidojedi. Pokud máte slabší žaludek, nedoporučujeme ani trailer…