5 lidí, kteří zemřeli během sexu

Eva Vogelová

Umřít během soulože je snem nejednoho člověka. Některým lidem se to opravdu povedlo. O koho jde?

  1. Isabel Chavelo Gutierrez. Karma umí být pěkná potvora. Třiapadesátiletý Isabel se vloupal do domu nebohé stařenky, které táhlo na pomalu na osmdesát. Dostal chuť na sex. Začal se po ní plazit. Uvědomil si, že mu není dobře. Na chvíli si odpočinul a hned poté pokračoval. To neměl dělat, protože dostal srdeční záchvat a umřel.
  1. David Carradine. David byl hollywoodský herec, který se proslavil na filmových plátnech jako mistr bojových umění. Mohli jste ho vidět v obou snímcích Kill Bill nebo v seriálu Odpadlík. Očividně si potrpěl na hodně zvláštní sexuální hrátky, protože se během nich omylem zabil. Našli ho v Bangkoku se šňůrou kolem krku a genitálií. Vyšetřovatelé Davidovu smrt vyhodnotili tak, že zkoušel autoerotickou asfyxii. Jde o nebezpečnou praktiku, během níž se daná osoba snaží zamezit přívodu kyslíku do mozku a plic. Díky tomu člověk zažije intenzivnější sex či masturbaci.
  1. Sergey Tuganov. Sergey byl ruský mechanik, který umřel už ve dvaceti osmi letech. Se dvěma slečnami uzavřel velmi zajímavou sázku. Pokud by s nimi vydržel dvanáctihodinový sexuální maraton, dostane od nich čtyři tisíce tři sta amerických dolarů. V přepočtu jde zhruba o sto tisíc korun. Na tuhle sázku by pravděpodobně přistoupili všichni muži. Dvanáct hodin sexu za tolik peněz? Jen blázen by takovou nabídku odmítnul. Sergey to vzal natolik vážně, že slupnul krabičku plnou Viagry, což ho stálo život. Během sexu s děvčaty dostal infarkt.
  1. Rita Varna. Chudák slečna, takovou smrt si nejspíš nepředstavovala. Postelový přítel Rity si vzal do ruky okurku a nacpal ji dívce rovnou do pusy. V tom okamžiku údajně ucítil, že se z kuchyně valí kouř. Zapomněl, že nechal na sporáku kus masa. Rychle z postele vyskočil, aby kouř zpacifikoval. Vrátil se a zjistil, že Rita leží nehybně na posteli. Okurka se jí zasekla v krku a ona se udusila. Bůh ví, jak to celé bylo, ale soud to uznal.
  1. Shakoor Arline a Lisa Smith. Milenci Shakoor a Lisa se rozhodli, že si užijí sex na veřejnosti. Vybrali si veřejný park ve Filadelfii. Během erotických hrátek je někdo střelil do hlav. A to hned několikrát. Ráno je tam našla bezvládně ležet údržba parku. Lisa byla částečně vysvlečená a Shakoor úplně nahý. Vyšetřovatelé si myslí, že je musel zastřelit někdo z blízkých, protože oba měli vážný vztah a své protějšky podváděli.
  1. Sir Billy Snedden. Bill Snedden byl významným politikem v Austrálii. Skonal smrtí, kterou by si nejspíše přál každý z nás, ale vznikl z toho pořádný skandál. Nalezli ho mrtvého v hotelovém pokoji v Sydney s nasazeným kondomem. Umřel na zástavu srdce při sexu. Milenka pravděpodobně zpanikařila a vzala roha. Syn politika později prohlásil, že šlo o jeho bývalou přítelkyní, která mu zdrhla za otcem. Údajně to spolu už nějakou dobu táhli.

Témata:, ,