5 náznaků, že chodíte s blbcem

Paga

Už spolu pár týdnů nebo měsíců chodíte a všechno je zalité sluncem. Nicméně někdy se zamyslíte a říkáte si: Je ten kluk fakt super? Nemám jen růžové brýle? Tohle je pět důvodů, proč si ty brýle sundat a poohlédnout se jinde.

  1. Instagram stories. Sleduje každé vaše „storíčko“, ale kvůli vašim plánům na večer se ozve až na poslední chvíli.
  2. Zranitelnost. Jeho představa vyjádření zranitelnosti a puštění si někoho k tělu je nekonečný monolog o tom, jak je Daniel Day-Lewis skvělý herec. To je naposled, kdy ho uvidíte brečet. Když se ho zeptáte na dětství nebo poslední rozchod, nemá k tomu co říct.
  3. Setkání s rodiči. Nezapomene vám říct, že rodiče přijedou v pátek, odjíždí v neděli a budou bydlet v hotelu kousek od jeho domu. Ale pozvání na setkání s nimi se nedočkáte. Tak co pro něj jste? A vědí o vás vůbec?
  4. Vyzvednutí. Máte se vrátit od rodičů nebo ze studijního pobytu. Ptá se, kdy se už vrátíte a kdy se uvidíte. Ale aby vám nabídl, že vás vyzvedne? To ani náhodou!
  5. Pan Opravář. Vypráví vám o tom, jak umí postavit stan, opravit auto a rozdělat oheň. Když vám má ale v pokoji pověsit poličku, najednou nemá čas nebo to správné nářadí. To je ale náhodička!