5 nej instagramových profilů plných dortů: Smlsněte si na nich alespoň očima

Redakce

Kdo v dnešní době nemá Instagram? Každý tam sleduje to, co ho zajímá. My jsme se tentokrát zaměřili na sladkosti, kterým jen tak někdo neodolá. Zasloužíte si vidět ty nejlepší z nich. Jedná se o účty nadaných pekařů a cukrářů z celého světa. Jejich výtvory jsou velmi lákavé. Pojďme se na ně mrknout.

  1. AK Cake Design. Allison Kelleher je velmi nadanou pekařkou z Portlandu.  Snaží se vytvářet krásné dorty, které úžasně chutnají. Miluje celý proces tvorby od konzultace, přes zdobení až po finální úpravy. Používá jednoduché, čisté a čerstvé suroviny, které nádherně voní a také skvěle vypadají. Pokud hledáte zajímavou inspiraci, tady jste zde na správném místě.
  1. Maggie Austin Cake. Maggie Austin se zprvu věnovala baletu, poté začala studovat prestižní školu L´art de la Patisserie. Nyní je z ní vynikající cukrářka. Když v roce 2010 otevřela Maggie Austin Cake, získala si publikum z celého světa. Měla možnost pracovat s těmi nejznámějšími celebritami. Není se čemu divit, protože Maggie je opravdu jednička. Podívejte se na její dorty a bacha, ať vám neukápne slina.
  1. Nadia and Co. Nadia tvoří podivuhodné dortové konstrukce a také malé sladké cukrovinky. Svou cukrářskou kariéru započala již v raném věku a věnuje se tomu až doteď. Když se podíváte na její výtvory, strnete úžasem. Dorty jsou pomalované jako obrazy. Člověku se nechce taková krása ani sníst. Pokud hledáte inspiraci a chcete se i něčemu přiučit, sledujte Nadiu.
  1. Vanilla Bake Shop. Inspirace pro tvorbu dezertů cukrárny Vanilla začala při pečení s maminkou. Vždy našla způsob, jak překvapit celou rodinu nějakými sladkými domácími koláčky či sladkostmi. Kvůli její vynalézavosti a Vanilly vášně pro sladké se Vanilla rozhodla péct. Poté konečně otevřela Vanilla Bake Shop, který je plný těch nejlepších dezertů o kterých se vám ani nesnilo.
  1. Primrose Bakery. Primrose Bakery je rodinné pekařství, které dokazuje, že dort nemá být hezký jen zvenčí, ale také zevnitř. Na jejich profilu naleznete spoustu barevných koláčů a dortů, na které se vám budou sbíhat sliny. Podívejte se na fotografie a uvidíte.

Pohádkové dorty: Na kterém byste si pochutnali?

Kam letos vycestovat za jídlem? Poradíme vám!