5 nejdražších destinací na světě: Tady vás to bude stát majlant

Redakce

Na světě existuje mnoho nádherných míst, která stojí za návštěvu. Některá jsou ale více prestižní než ta ostatní. Která místa patří mezi ta nejdražší?

  • Paříž – Paříž má dlouhou historii a měla významnou roli při utváření Evropy. Je také známá jako město romantiky a lásky, tomu napomáhají místní kavárny, pečivo, vína, čokolády a neuvěřitelné památky. Nemluvě o noční Eiffelově věži. Bohužel však toto nádherné místo patří i mezi ty nejdražší.
  • New York City – New York je jednou z nejoblíbenější destinací na světě. Je srdcem mnoha amerických průmyslových odvětví, včetně několika kulturních průmyslů. Je to ale pěkně drahý luxus. Sami se zde ospravedlňují tím, že jsou tu prý vysoké ceny kvůli poptávce a omezenému prostoru.
  • Bora Bora – Malý ostrov, který se nachází ve Francouzské Polynésii, je krásný a nabízí vám opravdu luxusní zážitek, bohužel také za luxusní cenu. A to ani nemluvíme o tom, jak je drahá letenka. Zde hledají klid nejrůznější celebrity, podnikatelé a politici.
  • Seychely – Nachází se zde soukromý areál posetý asi sedmnácti okázalými vilami, z nichž jsou všechny postaveny z mahagonu a afrického dřeva. Najdete tu také nádherné mramorové podlahy, výhled na oceán a další exkluzivní věci, ale také za exkluzivní cenu.
  • Dubaj – V poslední době se o Dubaji hodně mluvilo. Toto místo na Středním východě se stalo Mekkou moderní doby a luxusu. Dubaj byl vyvinut pro bohaté lidi, kteří si tento luxus mohou dovolit a utratí tu co nejvíc peněz. Město se může chlubit scénickým pobřežím, pouštní oázou a dalšími nádherami a za celý zážitek zaplatíte balík.

5 nejlepších míst na potápění: Kam vyrazit?

Nejlepších pět míst, kam vyrazit surfovat