5 nejerotičtějších klipů: Tato videa vás nažhaví

Redakce

Někdy, když se producentům zdá, že by singl mohl neuspět, se přistupuje ke zvláštní metodě. Udělá se k tomu prostě tak prudce erotický klip, že o tom bude mluvit najednou celá planeta. A přitom se občas jedná o songy, kde o erotice není ani fň.

Rihanna – S&M. Kdo byl někdy na koncertě Rihanny, tak ví, že erotika je pro tuhle zpěvačku možná důležitější než samotná hudba či pěvecký výkon. Na druhou stranu – no a co. Když někdo dobře vypadá a umí to takovýmto způsobem prodat, tak proč by ne. Ovšem vraťme se ke klipu na song S&M z úspěšného alba LOUD. Ten je hodně pestrý, hodně divoký a taky zakázaný v jedenácti zemích kvůli tomu, že obsahuje přemíru „dominance, bondage a sadomasochismu“.

Justin Timberlake – Tunnel Vision. O téhle písni Justina Timberlakea se sice říká, že ji s maximální pozorností vydrží celých sedm minut poslouchat asi jen sám Justin, ale naštěstí (tedy – naštěstí hlavně pro mužskou část publika) nám ten poslech ulehčil velmi zajímavým videem, ve kterém toho děje mnoho a zároveň nic. Kromě samotného zpěváka a přizvukujícího Timbalanda se to v klipu hemží poprsím, všelijakými stíny a kalhotkami tělové barvy a nakonec to všechno vypadá vlastně docela hezky.

Eric Prydz – Call On Me. Švédský DJ Eric Prydz se s tím moc nepáral a na tehdejší dobu (pohybujeme se momentálně v roce 2004) vypustil do světa něco, na co si do té doby troufl jen málokdo. Kromě toho, že urval jedinou větu ze songu Valerie Stevea Winwooda a nutí nás ji poslouchat tři minuty pořád dokola, dal ještě do klipu ukázku z hodiny aerobiku. Který teda rozhodně nevypadá standardně, a nemusíte ani na žádný aerobik chodit, abyste si to uvědomili. Za prvé je tam chlap. A za druhé takové plavečky, ze kterých každou chvilku něco vyskočí, se normálně nenosí. No ale stejně se vsadíme, že na to video vždycky koukáte do konce.

Madonna – Justify My Love. Na Wikipedii se můžete dočíst, že toto video spadá do škatulky „porn groove“, což by nás celkem zajímalo, co je, ale ono je to u tohoto snímku asi stejně úplně fuk. Spolurežíroval ho Lenny Kravitz a objevuje se v něm tehdejší přítel Madonny, model Tony Ward. Ale na celé video se budete muset podívat sami, protože jestli tady teď takhle veřejně napíšeme, co tam je, tak nás asi zakážou. Ono tam toho ale stejně není moc vidět, protože je to záměrně natočeno černobíle a zrnitě.

Nicki Minaj – Anaconda. U Nicki Minaj je tu takový drobný problém – že má obrovský tvůrčí potenciál, ale z nějakého důvodu ze sebe dělá podivnou kreaturu, ze které mají noční můry i batolata a úplně tím tak zastiňuje své talenty, které bezesporu má. Za všechno mluví i tenhle klip na píseň Anaconda, ze kterého si po jeho zhlédnutí budete pamatovat jen obrovskou zadnici, která by z fleku mohla obíhat kolem měsíce, a to odražené světlo z obou těles by z noci udělalo den. Asi tak.

5 hudebních klipů, ve kterých se jí, jí a jí

10 písniček o pondělí – dni, který nikdo nemá rád