5 nejhezčích českých a slovenských hereček, které se nestyděly ukázat svá prsa před kamerou

Redakce

Nahota k některým snímkům neodmyslitelně patří, bez ní by to nešlo. Koukněte se, jaké české a slovenské herečky odhalily svá nahá těla ve filmech.

Aňa Geislerová (41). Aňa patří mezi nejobsazovanější české herečky. Ačkoliv má už přes 40 let, stále vypadá skvěle. Zhruba od svých 14 se začala pohybovat v modelingu. Neprosadila se v něm. Po základní škole byla přijata na Pražskou konzervatoř. Studium nedokončila, ale získala první roli ve snímku Pějme píseň dohola. Filmaři o ni projevili velký zájem a zahrála si v různých filmech, například Želary (2003), Kráska v nesnázích (2006) a Návrat idiota (1999). V loňském roce 2016 měl premiéru snímek Anthropoid, ve kterém si zahrála po boku herce Jamieho Dornana (Padesát odstínu šedi). Aňa Geislerová svůj pěkný dekolt ukázala ve snímcích Želary (2003), Kytice (2000) nebo Requiem pro panenku (1991).

Vica Kerekes (36). Vica se řadí mezi nejvíce sexy herečky v Čechách i na Slovensku. Krásné poprsí zrzky mluví za vše. Vica je jen její umělecké jméno, ve skutečnosti se jmenuje Eva. Rodinné kořeny herečky sahají až do Maďarska, protože její maminka odtud pochází. Vysokou školu vystudovala v Bratislavě. Prosadila se jako divadelní herečka a svoji první filmovou roli dostala v roce 2004 ve filmu Konečná stanice. Od té doby se začala objevovat v českých, slovenských i maďarských filmech. Nejvíce si Vicu budete nejspíš pamatovat z komedií Nestyda (2008) a Muži v naději (2011), kde ukázala své bujné poprsí.

Kristýna Leichtová (31). Kristýna studovala hudebně-dramatický obor na Pražské konzervatoři. Během studia získala svoji první filmovou roli ve snímku Žralok v hlavě. Proslavila ji ale až druhá role, kterou ztvárnila ve filmu Účastníci zájezdu (2006). V úspěšném snímku, který byl natočen podle knižní předlohy Michala Viewegha, si jí všimla hlavně mužská polovina diváků. Ukázala tam totiž svůj bezchybný dekolt. Poté se mladá herečka uchytila hlavně v seriálech. Jedním z nich byl Comeback.

Táňa Pauhofová (33). Slovenská herečka studovala gymnázium v Americe a vysokou školu v Bratislavě. S kariérou začínala v rozhlase a až poté se naplno věnovala herectví. Svoji první roli ale ztvárnila už v 10 letech v seriálu Škriatok. Proslavila ji pohádka Čert ví proč (2003), kde si zahrála princeznu Aničku. Od té doby se Táně role jen hrnuly, a to nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Znát nejspíš budete snímky Kousek nebe (2004), Láska rohatá (2009), Kořící keř (2013), Román pro muže (2010) nebo Lída Baarová (2016). Svými malými ňadry se pochlubila ve filmech Poločas rozpadu (2007), Kousek nebe (2005) nebo Ženy mého muže (2009).

Klára Issová (37). Klářin otec Michel je původem ze Sýrie. Herečka vystudovala hudebně-dramatický obor na Pražské konzervatoři. Svoji první filmovou roli ztvárnila už v 16 letech ve snímku Indiánské léto (1995). Za ni byla nominovaná na Českého lva. Poté se její herecká kariéra rozvíjela už poměrně hladce. Zahrála si v pohádkách Královský slib (2001), O svatební krajce (2003) nebo Anděl páně (2005). Své poprsí poprvé ukázala už v 18 letech ve snímku Nejasná zpráva o konci světa (1997). Dále se ukázala nahá ve filmech Grandhotel (2006) a Operace Silver A (2007).

Jak vypadá Lady Dee bez make upu? Máme exkluzivní fotky!

Videorozhovor s Lady Dee: Kolik jí nabízeli za natočení jejího exkrementu a přijala to?

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit