5 nejimpozantnějších hotelů světa: Tam chcete!

Redakce

Pokud jste se rozhodli vyrazit na dovolenou, tak byste měli navštívit nějaký z těchto nádherných hotelů. Pobyt tam stojí sice více peněz, ale máte zážitek na celý život. Jsou nepředvídatelné, lehce divné i dost zajímavé... Všechny jsou však doslova dechberoucí.

  • Amsterdam Zaandam Inntel v Holandsku – Tato masivní budova plná barev se nachází v Amsterdamu. Uvnitř je velmi elegantní. Ve venkovní restauraci se podává výtečné jídlo s výhledem na řeku Amstel. Každý pokoj je jiný a velmi hravý. Hotel se skládá z domů, kteří jsou naskládány na sebe.
  • Hotel de Glace v Kanadě – Tento hotel v Quebecu je neskutečný a také jediný v Severní Americe, který je vyroben pouze z ledu. Staví se každý rok znovu a mění tedy svůj styl i velikost. Najdete zde čtyřicet pokojů, bar a saunu. Pořádají se zde dokonce i svatby. Postele jsou vyrobené z ledu a sněhu, ale nebojte se, je zde také mnoho přikrývek, takže vám zima nebude.
  • Hotel Kakslauttanen ve Finsku – Hotel Kaklauttanen patří mezi deset nejlepších hotelů na světě a není se co divit, vypadá totiž nádherně. Jedná se o další ledový hotel, který se nachází pouze třicet minut od letiště Ivalo a je dokonalým zážitkem. Pokoje jsou ve stylu iglú se skleněnou střechou. Nachází se zde také největší sněhová restaurace. Z pokoje máte výhled na oblohu.
  • Conrad Hilton na Maledivach – Nezvyklý sluncem políbený hotel se nachází v Indickém oceánu a je opravdu nádherný. Pokud patříte mezi milovníky moře a všech jeho živočichů, tak tohle je ráj přímo pro vás. Ryby zde totiž plavou přímo kolem vás.
  • Anantara Golden Triangle v Thajsku – Exotické místo a nádherný hotel, co víc si přát. Hotel je posazený na vysokém kopci s výhledem na další okolí. Zde můžete dokonce zblízka sledovat slony, kteří se zde volně pohybují. K dispozici je zde několik apartmánů, pokojů, lázně, bary a restaurace.

Pláže vhodné pro cvičení jógy: Tady si ji užijete

5 nejkrásnějších all inclusive resortů: Tady se budete mít jako v pohádce