5 nejkrásnějších žen, které se věnují extrémním sportům

Redakce

Extrémní sporty jsou plné adrenalinu a rizika, které je s ním spojeny. My jsme vybrali pět nejvíc sexy žen, které se extrémním sportům věnují.

Lyn-Z Adams Hawkins – Lyn-Z patří do skupiny profesionálních skateboardistek. Je také jednou z mála, která je v DC Mega Ramp a je tak první skateboardistkou, které se to povedlo. Svou první zlatou medaili získala, když jí bylo 15 let. Je to navíc krásná žena!

Gretchen Bleiler – Soutěžila na zimních X-Games už od malička, ale svou lásku k snowboardingu objevila až v jedenácti letech. Profesionálkou se stala v roce 1996. Je čtyřnásobnou držitelkou zlaté medaile z X-Games.

Alana Blanchard – Americká profesionální surfařka a také modelka. Zasurfovala si dokonce i na ASP World Tour. Navrhla plavky pro Rip Curl. Přátelí se se surfařkou Bethany Hamilton a byla i toho, když jí napadl žralok a ukousl ruku. Dokonce si zahrála i ve filmu, který se o Bethany natočil.

Lokelani McMichael – Americká triatlonistka, surfařka a modelka. V roce 1995 se stala nejmladší dívkou, která dokončila Hawaii Ironman. Byla na titulkách hned několika časopisů. Triatlonu se poprvé zúčastnila, když jí bylo osmnáct let. Poznáte ji díky vypracovanému tělu a krásné tváři.

Kristi Leskinen – Americká freestyle lyžařka. Na zimních X-Games získala bronzovou medaili. Byla první ženou, která kdy vytáhla rodeo 720 dvě rotace. Byla jmenována jednou z dvaceti největších dobrodružných sportovců.

Video: Gymnastka předvedla neskutečné číslo a rozdělila Facebook na dvě půlky

Nejhezčí beachvolejbalisté světa: Co na ně říkáte?