5 nejlepších balících technik, na které chlapi letí

Lucie Bryndová

Svého budoucího partnera můžete potkat v podstatě kdekoli a kdykoli. Jak na to, abyste na sebe upoutala pozornost v každé situaci, vzbudila v muži zájem a nepůsobila trapně? Následujících pět bodů vám pomůže na cestě za vaším vysněným mužem.

  1. Nestyďte se zvýraznit své přednosti

Nemusíte zrovna nosit výstřihy až ke kotníkům, aby si všiml toho, co se vám na sobě nejvíce líbí. Máte krásné zuby? Usmívejte se. Jste pyšná na své dlouhé kudrnaté vlasy? Noste je rozpuštěné, hrajte si s nimi. Pihatou tvář neskrývejte pod nánosy make-upu. Muži rádi objevují. Když budete chodit v mini sukni a s obřím výstřihem, určitě někoho sbalíte, ale půjde mu zřejmě jen o jedno.

  1. Buďte aktivní

Jestliže se vám muž opravdu líbí a máte o něj zájem, nebojte se udělat první krok a oslovit ho. Někteří muži nemají takový tah na branku nebo nechtějí působit vlezle a čekají, zda projevíte zájem vy. Není nutné nechávat všechno na nich. Přeberte iniciativu do svých rukou. V nejhorším zjistíte, že už je zadaný nebo nemá zájem. Ale aspoň jste to zkusila.

  1. Zapomeňte na přetvářku

Stejně tak, jako by naštvalo vás, kdyby vám už během prvních vět, které spolu prohodíte, lhal, nebavilo by to ani jeho. Pravda vždy vyjde najevo a není důvod se před člověkem, se kterým možná strávíte celou svou budoucnost, přetvařovat. Když se vás na něco zeptá a víte, že se mu nebude vaše odpověď líbit, přesto odpovězte pravdivě. Vztah postavený na lži nemá pevný základ a časem se zboří jako domeček z karet.

  1. Sex nenechávejte až na desáté rande

Jasně, říká se, že se sexem není dobré spěchat. To samé ale platí i o otálení. Co když si v posteli vůbec nebudete rozumět nebo se nebudete fyzicky dostatečně přitahovat? Není to lepší otestovat již ze začátku (ale ne na prvním rande, vy rajdy!) než brečet po půl roce?

  1. Vyhodnoťte, kdo stojí za to

Líbí se vám více mužů? Klidně se začněte bavit se všemi, ale zavčasu si jednoho z nich vyberte, pokud stojíte o skutečný vztah. Ostatním se nebojte říct, že jste někoho poznala. Táhnout to se dvěma a více muži najednou může být sice nějakou chvíli vzrušující, ale pokud nechcete zůstat nakonec sama, je lepší se na to vykašlat. Jakmile by se to dozvěděli, nebudou se o vás chtít dělit a nechat ze sebe dělat blbce.

Témata:,