5 nejšílenějších sexuálních pomůcek, které najdete v sexshopech

Lucie Bryndová

Stalo se vám, že jste při vstupu do sexshopu nebo na erotické stránky zčervenali? Není se čemu divit. Můžete tam najít nejrůznější podivnosti. Které jsou ty nejšílenější? Vybrali jsme pro vás TOP 5 hraček, na které můžete narazit, anebo je třeba sami vyzkoušet. Vždyť proti gustu žádný dišputát!

  1. Vzducholoď, nebo bomba? Tenhle stroj v sobě spojuje dildo a masturbační otvor. Co je ale nejlepší? Potěší jak ženu, tak i muže. Vzít si ho můžete dokonce i na cesty – je totiž vybaven univerzálním napájecím adaptérem, takže vám půjde nabít po celém světě. Pohrát si můžete i oba najednou.
  2. Nejlepší sevření pro muže. Různých napodobenin ženského klína najdete v sexshopech celou řadu. Co vás ale možná zaujme, jsou produkty, které svým vzhledem připomínají ruské malované matrjošky. Jedná se o speciální masturbátory, které zvenku vypadají zcela nenápadně, ale zevnitř je speciální gelová výstelka, která je měkká a různě členitá – od úzkého hrdla, přes malinké výstupky až po kroužky. Kromě ženské vagíny tyto modely spolehlivě nahradí i ženská ústa.
  3. Masturbátor s deseti jazyky. Chcete si užít originální sex i v partnerově nepřítomnosti? Milujete orální sex? Pak si pořiďte speciální rotační kolečko s deseti měkkými jazyky, které váš prožitek z orálního sexu posunou o level dál. Dotyk jazyků je prý úžasně jemný a velmi něžný. Můžete vyzkoušet několik režimů s různou intenzitou nebo pustit zpětný chod a nechat se překvapit, co to s vámi udělá. Určitě to stojí za to. Orální sex s deseti muži najednou byste asi jen těžko zažila!
  4. Vibrační medvídek s šikovným jazýčkem. Pokud chcete dát partnerce něco milého k svátku, výročí nebo k Valentýnu, zapomeňte na květiny nebo čokoládu a pořiďte jí šikovného medvídka. Teddy Love vypadá jako obyčejný medvídek, ale zdání klame. Má v sobě totiž zabudovaný výkonný motor, který rozkmitá jeho jazyk a nos tak, že vaši partnerku brzy přivede až na vrchol erotického vzrušení.
  5. Speciální nafukovací pohovka s vibrátorem. Vypadá jako nějaký nafukovací bazének či sedátko. Ve skutečnosti se ale jedná o speciální vibrační pohovku, která posune vaše sólo hrátky na novou úroveň. Díky vestavěným rukojetem můžete s pohovkou pohodlně manipuloval a užít si nový požitek z masturbace vibrátorem.