5 nejvíc sexy DJek z celého světa. Najdete svou oblíbenkyni?

Redakce

DJek je v dnešní době opravdu spoustu, ale my jsme pro vás vybrali těch pět NEJ, které musíte znát. Jsou totiž pekelně sexy!

Juicy M – Ukrajinská DJka z Kyjeva, která je také producentkou zaměřenou na elektro a house. Známá je především z Youtube videí. Juicy patří mezi sto nejlepších DJů na světě.  Svou kariéru DJky odstartovala v roce 2007, kdy začala hrát na módních akcích. Následující rok byla velkou hvězdou na turné Fashion TV.

Lisa Kensington – Lisa je velmi oblíbenou DJkou a také producentkou. Produkci dokonce studovala. Vystupuje v klubech po celém světě a stojí se na ní fronty, protože za její house ji lidé milují. Možná také pro to, jak je sexy.

Gina Turner – Americká DJka, která vyrostla v New Yorku, se v hudebním světě pohybuje už dlouhých patnáct let. Její zaměření je na dance music, electro music a také house. Spolupracuje také na velmi zajímavém projektu se svým manželem Laidbackem Lukem a jedním z DJského dua Staccato. Svou krásnou postavu si udržuje prý cvičením jógy.

Dana Jasmine – Krásná Dana Jasmine pochází z Kyjeva na Ukrajině a patří mezi nejvíce sexy DJky na světě. Pro svůj talent a zřejmě i krásu byla vybrána jako oficiální DJka na EURO UEFA World Cup na Ukrajině a v Polsku v roce 2012. No podívejte se sami, jak je krásná.

Amely – Amely Pochází z Malty, a to přesně ze Saint Julian’s. Během své DJské kariéry se zapsala na ty nejlepší světové žebříčky, které mohla. Už ve svých patnácti letech se objevila na listu nejlepších DJů podle DJaneMag Music Awards v roce 2014.

5 celebrit, které spáchaly zločin: Jay-Z, Mark Wahlberg i Tim Allen

Placebo se vrací do Prahy! Kdy tu zahrají?