5 průšvihů The Rolling Stones: Tohle jsou jejich NEJ skandály

Redakce

Legendární rocková skupina Rolling Stones a jejich bláznivý život. V jakých malérech lítali? Během své největší slávy se The Rolling Stones ocitli několikrát ve vězení. Pojďme se podívat na jejich skandály!

  1. 12. února 1967 . Mick Jagger a Keith Richards a jejich první „seznámení“ s policií. Někdo totiž strážníky upozornil na to, že během večírku u Keitha Richardse užívají drogy. Richards a Jagger byli zatčeni. Keith dostal trest odnětí svobody na jeden rok a Jagger na tři měsíce. Díky odvolání byl trest pro oba dva zrušen.
  2. 10. května 1967. Jones Krátce poté, co byli Jagger a Richards zatčeni, byl zatčen i Brian Jones za držení marihuany. Dopřával si ji s přáteli ve svém bytě. Stejně jako jeho kolegové do vězení ale nakonec nešel.
  3. 21. května 1968. O rok později byl Brian zatčen za držení marihuany. Tentokrát ale ve vězení chvilku pobyl a měl ho na starost dokonce i psychiatr. Trpěl prý duševními problémy. Nakonec se soudce smiloval a poslal ho s vážným varováním domů dříve.
  4. 18. července 1972. Starosta Bostonu nechal Jaggera a Richardse zavřít do vazby poté, co byli ještě se známým fotografem načapáni při šňupání drog.
  5. 2. prosince 1990. Ron Wood byl zatčen po incidentu s manželkou… Odešel s varováním.