5 rychlých tipů na léto, jak se správnou vyřídilkou sbalit holku: Užívejte cizí slova – když je znáte

Redakce

Vaše klapačka rozhodne, jak se bude situace s vaším objektem zájmu vyvíjet. Mluvit ani málo ani moc, prostě akorát. V tom je kus umění a my vás bezplatně nasměrujeme k úspěchu.

  1. Mluvte jako profesor. Nemyslíme tím nesrozumitelně. Zato je třeba ukázat, že dokážete formulovat do dlouhých souvětí (prostě nejste mentál). Vyhněte se pauzám a dalším projevům malé sebedůvěry. Používejte i cizí slova, u kterých znáte význam. Navodí to dojem vzdělanosti a vysokých příjmů. Samozřejmě tato situace předpokládá, že jste se již zapojil do rozhovoru a není to jen neverbální komunikace přes půl místnosti.
  2. Omezte úsměvy na minimum. Různé výzkumy ukazují, že usměvavá fotografie v porovnání s neutrálním spíš mužným výrazem ženy moc nebere. Považují to asi za projev zženštilosti. Jestli neumíte výraz sympatického tvrďáka, nalaďte se neutrálně.
  3. Řekněte správný vtip. Ženy posuzují charakter a upřímnost podle smyslu pro humor. Jde o to dodat dobrý fór. Ale nikoliv jen pomlouvačný nebo sarkastický a uštěpačný. Tím si spíš uškodíte.
  4. Přerušujte ji. Může se to zdát nevychované. Nicméně sem tam jí skočit do řeči můžete. Dokončete za ni větu: “Já si myslím to samé!”. Pochopí, že jste na stejné vlně. Důležité je ji přerušit a souhlasit s ní. Opak je cestou do vaší samoty.
  5. Polibte ji procítěně. Vypadá to, že vám spolkla vaše velké řeči. Poslední úskalí je první polibek. Je to taky práce pusou, ale subtilnější. Žvýkačka, žádný nebo skoro jazyk a asertivita je dobrá kombinace. Vemte jí obličej do dlaní, pohlédněte do očí a jděte na to. Nebuďte moc hrrr, sliny si nechte pro sebe a uvidíte, co to s ní udělá!

Co o vašem přístupu k sexu říká vaše oblíbená barva?

15 mužských povolání, která jsou pro ženy nejvíc sexy