5 slavných párů, které se do sebe zamilovaly během natáčení

Eva Vogelová

Stejná práce dokáže lidi poměrně snadno sblížit. Dvojnásob to platí v herecké branži v případě, že umělci musejí společně hrát zamilovaný pár. Jaké herecké dvojice se do sebe zakoukali během natáčení filmu nebo seriálu?

  1. Blake Lively a Ryan Reynolds

Blake Lively pochází z umělecky založené rodiny, proto není divu, že se sama stala herečkou. Svoji první výraznou roli ztvárnila ve snímku Sesterstvo putovních kalhot. Ryan Reynolds se stál známým díky roli ve snímku Sexy párty. Se svojí ženou Blake se dal dohromady během natáčení akčního filmu Green Lantern. Předtím chodil se zpěvačkou Alanis Morissette. Dokonce se spolu zasnoubili, ale svatba se nekonala. Poté začal randit s herečkou Scarlett Johansson, kterou si i vzal. Manželství jim vydrželo sotva tři roky. Naštěstí potkal Blake Lively, se kterou mu to vyšlo. Ta předtím krátce chodila s Leonardem DiCapriem. Ryan a Blake spolu mají dvě děti.

  1. Kit Harington a Rose Leslie

Kit a Rose na sebe narazili během natáčení populárního seriálu Hra o trůny, který slaví úspěch po celém světě. Herec si v něm zahrál jednu z hlavních postav. Jako Jon Snow okouzlil stovky fanynek. Kit se objeví i v poslední sérii, která bude mít letos premiéru. Rose v seriálu ztvárnila půvabnou Ygritte, která však byla zabita. Předtím, než se to stalo, si spolu pár v seriálu užil hezký románek. Do své role se vžili natolik, že se do sebe herci zamilovali i ve skutečnosti. V loňském roce se dokonce vzali.

  1. Tom Hardy a Charlotte Riley

Tom Hardy byl dříve závislý na alkoholu a kokainu, ale i přesto se mu podařilo vybudovat hvězdnou kariéru. První roli ztvárnil v seriálu Bratrstvo neohrožených. Herec se nejprve oženil s filmovou producentkou Sarah Ward, ale jejich manželství dospělo k rozvodu. Poté získal novou přítelkyni Rachael Speed, se kterou zplodil prvního potomka. Se svojí současnou ženou Charlotte Riley se dal dohromady během společného natáčení televizního filmu Bouřlivé výšiny. Charlotte začínala hrát nejdříve v malých seriálových rolích a poté se dopracovala k těm významnějším. S Tomem má dvě děti.

  1. Mila Kunis a Ashton Kutcher

Mila Kunis je původem z Ukrajiny, v dětství se s rodiči přestěhovala do Los Angeles, kde začala svoji hereckou kariéru. Ashton Kutcher začínal jako model a až poté se dal k herectví. První významnou roli ztvárnil v seriálu Zlatá sedmdesátá. Během natáčení se poznal se svoji současnou přítelkyní Milou. V té době ještě netvořili pár, ale spřátelili se. Ashton byl několik let ženatý s herečkou Demi Moore. Manželství jim nevyšlo, což byl nejspíš osud, protože po něm se dal dohromady s Milou Kunis. V současnosti spolu mají dvě malé děti.

  1. Goldie Hawn a Kurt Russell

Goldie se jako malá věnovala baletu a po maturitě začala studovat herectví. Proslavila se rolí ve filmu Kaktusový květ. Byla dvakrát vdaná. Herec a tanečník Gus Trikonis byl její první manžel. Po krachu vztahu vstoupila do svazku manželského s hudebníkem a hercem Billem Hudsonem. S ním počala dvě děti. S manželem se rozvedla a během natáčení snímku Odpolední směna se seznámila se svojí osudovou láskou Kurtem Russellem. Žijí spolu více než třicet let a mají syna. Kurt Russell byl v minulosti ženatý několik let s herečkou Season Hubley, se kterou také zplodil dítě.