5 světových módních blogů, které musíte sledovat. Fakt!

Redakce

Na internetu je v dnešní době čím dál tím více stránek, které jsou plné módy, jídla či cestování. My jsme teď zaměřili na blogy, které se věnují módě a vy byste o nich měli vědět. Nejen, že jsou velmi inspirativní a zajímavé, ale splňují taky svůj záměr na jedničku.

  1. Jessica Stein a její blog Tuula Vintage

Už název vypovídá o stylu téhle krásné a decentní slečny, která se věnuje vintage stylu. Po střední škole se vydala poznávat Evropu a velkou oblibu si u ní získaly bleší trhy. K tomu, že založila blog, ji v podstatě přemluvili její blízcí, protože je zajímalo, jak to ve světě vypadá. No, posuďte sami, jak se vám to líbí.

  1. Emma Lucey s blogem Spin Dizzy Fall

Třiadvacetiletá Australanka Emma Lucey žije v Sydney. Svůj blog s názvem Spin Dizzy Fall si založila před pěti lety a je doslova ohromný. Nadchl nás její parádní a jedinečný styl, který se jen tak nevidí. Emma miluje bohémskou módu a styl 70. let.

  1. Chiara Ferragni a blog The Blonde Salad

Chiara Ferragni pochází z Itálie, ale dle jejích fotek tráví více času v USA. The Blonde Salad patří mezi nejúspěšnější módní blogy a není se čemu divit. Najdete zde outfity, zápisky z cest, večírky a vše, kam se tahle kočka dostane. Tahle kráska dokonce rozjela i svou módní značku.

  1. Aimee Song a blog Song of Style

Nejen, že je tahle mladá kočka Aimee Song bloggerkou, ale věnuje se také interiérovému designu a jde jí to. Její blog je inspirativní a její outfity dech beroucí. V jednoduchosti je krása.

  1. Victoria Tornegren s blogem Victoria Tornegren

Krásná mladá Švédka má velmi pestrý blog. Najdete tu snad vše. Inspiruje vás nejen svými outfity a stylem, ale také svou sexy postavou a životním stylem.

Nehtové hory: Bloggerka si nalakovala drápky 116 vrstvami!

Svatební šaty od českých návrhářů? Žádná ostuda, ale originalita a kvalita!