5 talentovaných dětských celebrit, které si ze dne na den zničily život

Pavla Gabrhelíková

Velká sláva, polní tráva… Málokdo z dospělých hvězd ustojí těžký nápor života bez soukromí a s téměř neomezeným množstvím peněz. A co teprve děti, které do toho vplují bezbranné a nedospělé?

  1. Macaulay Culkin. Po veleúspěšném filmu Sám doma se objevily zvěsti o tom, že otec utrácel synovy peníze. To vedlo ke sporům, které dítě pochopitelně traumatizují. A pak už to šlo ráz na ráz: Nelegální držení léků, drogy a alkohol.
  2. Edward Furlong. Hrál ve čtvrnácti letech v Terminátorovi 2. Rodiče nad ním ztratili svou moc, když se v šestnácti zamiloval do devětadvacetileté učitelky. Byli spolu šest let a z jejich rozchodu se Edward už nevzpamatoval. Pak už jenom drogy a průšvihy.
  3. Lindsay Lohan. Pro své alkoholové a drogové extempore se stala miláčkem bulváru. Avšak to je popularita, o kterou skoro nikdo nestojí. Byla dokonce i ve vězení.
  4. Amanda Bynes. Dětská hvězda, která měla i vlastní show. V rovce 2012 byla zadržena za telefonování za volantem, o pět měsíců později policii ujela. O rok později u ní našli trávu, pak se dokonce pokusila podpálit sousedův dům. Teď je v péči psychiatrů.
  5. Shia Lebouf. V dětství ho psychicky týral otec. To se začalo odrážet až pod nátlakem slávy. Měl potíže se sousedy, policií a byl dokonce zatčen za pronásledování.
Lindsay Lohan – Rumors