5 typů lidí, se kterými nechcete cestovat v MHD: Koláče pod paží a zápach jsou odpuzující

Redakce

Jezdíte často městkou hromadnou dopravou? Pak jste se jistě setkali s lidmi, kteří vám velice znepříjemnili cestu. Tady jsou!

  1. Čumil

Pokud jezdíte městskou hromadnou dopravou, jistě víte, že je tam děsná nuda. Spousta lidí kvůli tomu hraje hry na mobilech, čte si knížky nebo noviny. Bohužel jsou tam i tací, které baví zírat. Přejíždí vás očima od hlavy až k patě. Sledují, co děláte a jak přitom vypadáte. Kouknete se na čumila, aby toho zírání nechal. Skutečně na chvíli odkloní oči, ale po chvíli se situace opakuje. Vy si přejete co nejrychleji vystřelit z daného dopravního prostředku.

  1. Potič

Existují dva druhy lidí, jeden odmítá používat deodorant a druhému nepomáhá. Koláč pod paží a smrad pocházející od člověka stojícího kousek vedle vás – tomu se říká noční můra v MHD. Zažil to každý, kdo pravidelně cestuje po městě. Je to velmi častý jev, kterému se nevyhnete, pokud nezačnete rychle zdrhat.

  1. Alkoholik

Nikoho horšího než potácejícího opilce v hromadné dopravě potkat nemůžete. Smrdutý dech, nestabilní postoj a nesouvislá slova. Pokud je někdo nucen setrvávat na místě vedle toho člověka, zaručeně se bojí, že na něj opilec spadne. Od takových lidí utíkejte rychle pryč.

  1. Telefonista

Hlasité řvaní do telefonu není nic příjemného. Toužíte se jen dostat z bodu A do bodu B. Nezajímavá vás, co bude mít dotyčný na večeři nebo co zažil v práci. Svoje osobní věci by v MHD nikdy nikdo vytrubovat neměl. Vy si je také necháváte pro sebe, proč tedy ne ostatní?

  1. Tlusťoch

Sedíte v klidu na sedačce a vedle vás zaujme místo prostorově výrazný člověk. Ovšem, pravděpodobně nemůže za to, že je tlustý. Naneštěstí pro vás ale není příjemné, když zabere ještě další polovinu vaší sedačky a vy jste zmačkaní jako sardinky. V této situaci mnozí z vás raději oželí místo na sezení a stoupnou si.

Doják: Trpěla depresemi, manžel jí napsal tento vzkaz na zrcadlo

5 nejšílenějších tradic na světě: Ženská obřízka, pilování zubů i natahování krků. To nechceš!