5 tipů na (valentýnský) dárek aneb Proč si neudělat radost jen tak

karolinabranikova

Postava svatého Valentýna..a bla bla. Ať už máte zimní svátek lásky od srdce rádi, z duše ho nenávidíte, nebo je vám ukradený, nevyhne se vám všudypřítomný hon obchodníků na zamilované páry a jejich peněženky. Ale proč 14. neudělat sobě nebo svému partnerovi radost jen tak, třeba proto, že je únor?

Láska prochází žaludkem, ale i ušima

Pokud má vaše milá zálibu v originálních špercích, můžete zapátrat ve vodách FleruRoztomilé drobnosti a originální kousky z rukou českých designérů, šperkařů, návrhářů a umělců se v dámské šperkovnici nikdy neztratí. A protože se jedná o server plný kreativních výrobců s dobrými nápady, můžete se nechat inspirovat k výrobě dekorací a ozbob všeho druhu v místních worskopech

  

To jsem z toho jelen

Srdcové motivy a všechny odstíny růžové a červené projevily i ve valentýnském stádu oblíbených jelínků Deers. U jelínků totiž začal romantický týden a až do 13. února tak budete mít příležitost pořídit si jednoho z něžných kopytníků v e-shopu nebo v Deers showroomu na Praze 2. V kolekci nejdete brože, čelenky, přívěsky, náramky, prstýnky nebo sady s barevně vyladěnou kosmetikou. Jasně, jelínci už tu byli několikrát. Ale nám se pořád líbí!

 

Srdcařská kolekce o trochu dřív

Jestli si nejste jisti ve valentýnských kramflecích, vsaďte na jistotu. Stylový přírůstek do skříně potěsí snad každého. Obzvlášť, když si schováte účtenku pro případ výměny zboží. Online obchod se značkovým oblečením Zoot přichystal pro zamilované páry speciální kolekci. V Zootu ale nepatří mezi fanoušky Valentýna, a tak si z 11. února udělali svůj vlastní Den srdcařů. V „srdcovkách“ pořídíte doplňky, šperky, trička od srdce, trička od srdce narovinusrdcové svršky i spodky nebo zamilované outfity za zvýhodněné ceny. 

Řekni to aplikací

Zahoďte iluze o tom, že valentýnský večer strávíte jen ve dvou. Vaše mobily budou vždy čekat někde za rohem s nažhavenými drátky. Jděte s dobou a pošlete své milé kytici přes Kytkomat nebo jí přes aplikaci celý den pronásledujte zamilovanými fotografiemi na Facebooku, Instagramu, Twitteru a dalších sociálních sítích. Z valentýnského balíčku naopak doporučujeme vynechat aplikace typu „Hodíte se k sobě“ nebo „Jak dobře znáte svého partnera“. Využít byste ale mohli zábavnou aplikaci Pokin´ z dílny českých vývojářů. Ptáte se, co vlastně umí? Pokin´ prostě hlídá parametry vašich sexuálních výkonů. Počítá (v doslovném překladu) počet „šťouchů“, hlasitost, frekvenci nebo délku aktu. Odvážlivci se mohou poměřit s ostatními uživateli aplikace z celého světa a porovnávat se ve statistikách. Důrazně ale doporučujume, abyste předem upozornili partnerku či partnera na zapojení aplikace do vašich milostných hrátek. Jinak by se mohlo stát, že budete následujících pár měsíců šťouchat akorát tak brambory. 

Jak strávit Valentýn s geekem

Jestli máte doma geeka, určitě si lámete hlavu s každým dárkem, kterým ho chcete obdarovat. Většinu her už nejspíš má a parfémem nebo oblečením svého vědátora taky moc nepotěšíte. Tak co má váš domací Sheldon Cooper rád? Vědu, technologie, staré dobré sci-fi, komiksy a smysl pro humor. Kompletní sada seriálu HBO Hra o trůny nebo kravaty s ikonickými motivy Star Wars by mohly být ideálním kompromisem. 

Pro něj: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Méně obvyklým jevem jsou geekettes, tedy slečny se zapálením pro technologii, vědu nebo marvellovské komiksy. Pokud ale jednu takovou doma máte, zkuste jí obdarovat romantickým pugetem USB tulipánů nebo stylovým psaníčkem Wonder Woman. 

Pro ni: