5 tipů ne slevy v designových obchodech

karolinabranikova

Máte rádi módu a design a těší vás nakupovat výrobky ve slevě? Máme pro vás tipy, do jakých obchodů se podívat.

Bellabrutta.cz

Internetový obchod bellabrutta.cz nabízí kromě jiného i docela slušné slevy na „gumové“ boty Melissa, trend posledních let. Je libo obuv k večerní róbě nebo jen letní „ťapky“ k sukni či kraťasům? Například model Campana Papel V tu teď seženete v ceně 1295 Kč, což je o 600 Kč méně než cena původní. Zrovna tennto typ v různých barvách máme ozkoušený – botky sice na první pohle vypadají jako upředené z pavoučí sítě a můžete je přehýbat, jak chcete, mají ale pohodlnou vložku a směle se v nich dá vkročit i do deště. Jen pozor na louže anebo velké teplo – boty mají tendenci z nohou klouzat. Ve slevě tu kromě bot najdete například i trika, mikiny i kalhoty značky Maison Scotch. Vybrané zboží si můžete vyzkoušet v prodejně v pražské Konviktské ulici 30.

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Hard Decore

Pokud si chcete udělat radost originálním designovým kouskem, zajděte se podívat do pražského obchodu Hard Decore. Na své si tu přijdou milovníci francouzského porcelánu, originálních špěrků a kabelek nebo módy z dílen českých návrhářů. Své výrobky zde prodává například Janja Prokić nebo mistři geometrie 2D3D.

Kde: Senovážné náměstí 2088/10A, Praha 1
Sortiment: Oblečení, obuv, šperky, dopňky, bytový design.
Slevy: Aktuální slevy v Hard Decore se týkají především módního zboží. Svůj šatník tak můžete do konce ledna obohatit například o kousek od Josefiny Bakošové.

Bohemart

Prodejna Bohemart v centru Prahy nese podtitul Nejmenší trh v Praze. Téměř 50 (převážně) českých designerů, umělců a návrhářů zde prodává své výrobky a společně se podílejí na provozu prodejny. Máte tak možnost si zde prohlédnout nebo vyzkoušet výrobky, které jste dosud znali jen z e-shopů. 

Kde: Karoliny Světlé 1016/9, Praha 1
Sortiment:. Oblečení, obuv, šperky, doplňky, porcelán, brýle a další.
Slevy: Díky atypickému charakteru prodejny jsou zde slevy téměř nepřetržitě, protože o nich rozhodují sami designéři. A tak se do Bohemart můžete vydat i v případě, že vám lednové slevové žně unikly.

Freshlabels

Obchod Freshlabels je rájem pro všechny, kteří rádi vybírají bundy, parky, batohy anebo stylové tenisky. Aktuálně se vyplatí hlavně slevy na bundy značky Carhartt, Wesc nebo Burton. Ve slevě jsou i oblíbené tenisky New Balance nebo Vans a některé typy cool batohů Herschel.

Kde: Panská 1308/9, Praha 1 a Zámecké náměstí 511/10, 415 01 Teplic
Sortiment: Móda, doplňky, bytový design
Slevy: Freshlabels prosluli svými Cheap Weaks, ve kterých můžete nakupovat to nejlepší zboží jak v e-shopu, tak v kamenných obchodech. Slevy na vybrané kouky se pohybují od 30 do 70%!

BoConcept

Hledáte stylový severský nábytek a nechce se vám do IKEA? Zajděte se podívat do BoConcept. Frančízové prodejny dánského bytového vybavení.
Kde:  Vodičkova 710/31 – Myšák Gallery, Praha 1, OC Černý Most – Praha 9, OC SOHO u Olympie, Svratecká 898, Brno Modřice, Průhonice – V Oblouku 800
Sortiment: Nábytek, bytový design a doplňky.
Slevy: V BoConcept si můžete pořídit zlevněné pohovky, sedací křesla, lampy nebo nábytek z expozic.