5 úžasných instagramových účtů plných tance: Takhle vypadá opravdová láska…

Redakce

Nohy plné puchýřů, dlouhé tréninky, ale dokonalý výsledek. Máme tu pro vás profily plné tanečníků a tanečnic, které si zamilujete. Nikde jinde neuvidíte takovéto jedinečné pohledy a detaily, jako právě tady. Spojení atletiky, umění, elegance a síly dělá tanec dokonalým subjektem pro fotografování. Díky Instagramu můžete nahlédnout do zákulisí příprav, které poté vrcholí ve velké finále. Budete uneseni, jak to všechno probíhá a kolik práce a bolesti za tím vším stojí.

  • Isabella Boylston je hlavní tanečnicí v America Ballet Theatre, jednoho z největších světových klasických baletních souborů. Boylston má Instagram plný fotografií ze zákulisí, školení, tréninků a dalších zajímavých situací, které jen tak nikde neuvidíte. Snímky, které sdílí, jsou plné lásky, vtipu, skromnosti a emocí.
  • V současnosti tanečník Charles „Lil Buck“ Riley se považuje za velvyslance tanečního stylu Memphis Jookin. Lil Buck se stal proslulý díky ohromné show „The Dying Swan“. Jeho Instagram je velmi působivý a věřte, že si ho zamilujete.
  • Oficiální stránka Marthy Graham Dance Company poskytuje pozoruhodný náhled k jedné z prvních moderních tanečních společností na světě. Martha Graham bývala traiblazing moderní tanečnicí a její společnost nese její zkušenosti s sebou. Mathy profil je plný školení, fotografií umění a fotografií z cest s tanečníky a dalších skvělých zážitků, které musíte vidět.
  • Nayantara Kurma Parpia je Kathak tanečnicí. Kathak je jedním z osmi klasických indických tanců. Pokud zrovna na jejím profilu nenajdete ukázku tance, fotky studia a další, tak uvidíte jídlo a to jak se udržuje v kondici. Pokud milujete smoothie, tak se můžete dokonce inspirovat jejími recepty.
  • Vitor Hamamoto je brazilský b-boy tanečník a také fotograf. Nazývá se také breakdancerem, což je v současnosti velmi populární taneční styl, který se vyznačuje silou a akrobatickými pohyby. Vitorův Instagram je plný jeho fotografií a taneční praxe.

Galerie, která bere dech: Jeden den v životě baleríny

V Letenských sadech se bude opět tančit mezi nebem a zemí – za chvíli začíná Letní Letná