5 věcí, které byste měli letošní zimu dělat, abyste měli krásné a zdravé vlasy

Redakce

Během zimních měsíců je třeba přemýšlet nad tím, jak chránit své vlasy před poškozením. Pokud tedy chcete, aby vypadaly vaše vlasy zdravě a svěže. Zde je pět tipů, které vám pomohou udržet vlasy zdravé a krásné během celé zimní sezóny.

  1. Jedním z jednoduchých tipů je to, že byste měli nosit čepici, protože udržuje vaše vlasy kryté před větrem, deštěm i sněhem. Ale jak všechny víme, tak každá žena by čepici nejraději nenosila, protože to splácává vlasy a navíc po sundání elektrizují. Skvělým způsobem, jak elektrizování zabránit, je to, že zabalíte vlasy do šátku a potom si nasadíte čepici. Pro ty, co si teď klepou na čelo, je zde další způsob, a to ten, že budete používat styling pro tepelnou úpravu a poté vám vlasy elektrizovat také nebudou.
  2. Během zimních měsíců je dobré dělat jednou týdně pořádnou masku. Doplní vlhkost a krásně vlasy vyživí. Pokud nemáte na masku čas, tak používejte výživný olej, který vlasům dodá lesk, šmrnc a zdravý vzhled. Tip na masku na konci článku.
  3. Vlasy méně umývejte. Stačí, když si budete umývat vlasy asi jednou nebo dvakrát týdně, což zabrání jejich vysušování. A vždy, když odejdete z domu, tak se ujistěte, že jsou vaše vlasy suché. Nechcete přece nastydnout.
  4. Zastřihávejte si konečky vlasů, protože to je skvělý způsob, jak udržet vlasy zdravé a v dobrém stavu. Stačí je každých šest až osm týdnů zkrátit třeba o centimetr a uvidíte, že budou vypadat božsky.
  5. Investujte do zvlhčovače. To by vás nenapadlo, že? Víme, že si myslíte, že díky vlhkosti krepatí vlasy, ale když je doma teplo, tak je vzduch velmi suchý a to nedělá dobře vašim vlasům, ani pokožce. Takže si ho určitě pořiďte.

TIP na domácí na avokádovou masku na poškozené vlasy: Budete potřebovat jedno avokádo, dvě lžičky tekutého medu a trochu olivového oleje. Avokádo je velmi výživné, protože obsahuje vitamíny A, B i C a množství nenasycených tuků, takže dokáže vlasy skvěle vzpružit. Avokádo oloupejte, vyndejte pecku a rozmixujte ho společně s ostatními surovinami. Masku provádějte jednou nebo dvakrát týdně.

7 důvodů, proč je skvělé mít velký zadek

6 nejkrásnějších vražedkyň světa