5 věcí, které vám váš přítel nikdy nepřizná

Eva Vogelová

Myslíte si, že víte o svém partnerovi úplně vše? Pravděpodobně se mýlíte. Muži totiž mají svá tajemství, která si nechávají většinou jen pro sebe. Nikdy by vám je ani za nic neprozradili. My je ale odhalili. Co vám nechtějí říct?

  1. Záleží mi na tom, jak vypadáš

Muži svým partnerkám raději tvrdí, že jim je jedno, co mají na sobě a jestli jsou nalíčené, nebo ne. Říká vám to ten váš také? Lže. Chce mít od vás jen klid. Není pochyb o tom, že mužům není jedno, jak vypadáte. Většina z nich je raději, když máte štíhlou postavu a hezky tvarovaná prsa. Líčení vás dělá hezčí, než skutečně jste, pokud to nepřeženete. Pokud byste o sebe nedbala, občas si určitě všimnete, že se váš přítel občas otočí za upravenou slečnou.

  1. Žárlím na ostatní muže

Nikdy vám nedal najevo, že žárlí? Tvrdí, že je mu to jedno, že se stýkáte se svým kamarádem? Říkat vám to může, ale když jste venku s nějakým mužem, doslova se doma užírá žárlivostí. Sleduje mobil a přemýšlí, jestli vám nemá náhodou něco napsat. Když vám partner říká, že mu váš kamarád nevadí, dělá to proto, abyste si myslela, že vám důvěřuje. Navíc se nechce snížit k tomu, aby projevoval velké emoce. Spousta mužů bere projevování pocitů jako svoji slabost.

  1. Líbí se mi tvá kamarádka

Máte pěknou kamarádku, se kterou se často setkáváte? Přichází s ní do styku často i váš partner? Pokud má vše na správném místě, určitě se mu také líbí nebo ho dokonce sexuálně přitahuje. Tuhle skutečnost by vám nepřiznal, ani kdybyste tvrdila, že byste to pochopila. Bál by se. Možná si s ní ve svých myšlenkách i pohrává. Muži jsou jednoduše samci od přírody, s tím už bohužel nic nenaděláte. Pokud vás nepodvede, neodsuzujte ho za to.

  1. Mám strach

Myslíte si, že strach z některých věcí mají jen ženy? V tom případě jste na omylu. Každý člověk se něčeho bojí, dokonce i muži. Tohle vám však ani náhodou nepřiznají, protože by se cítili zženštile. Připadalo by jim, že jejich mužnost selhala, ačkoliv vy byste to tak cítit vůbec nemusela. Některé ženy naopak považují za silné muže ty, kteří se přiznají, že se něčeho bojí nebo mají nějaký problém.

  1. Mám rád, když mi skládáš komplimenty

Je všeobecně známé, že ženy mají rády všelijaké pochvaly a komplimenty. Když jim muž řekne, že mají pěkné oči a úsměv, nikdy tím nic nezkazí. Věděly jste však, že takové chválení mají rádi i muži? Pravděpodobně ne, protože to téměř žádný z nich nechce přiznat. Pokud jim řeknete, že mají hezkou novou košili nebo sestřih, potěší je to. Nejšťastnější jsou tehdy, když je pochválíte za jejich schopnosti a úspěchy. Ocenění mají velmi rádi a nejvíce je to potěší, pokud ho od vás vůbec nečekají.

Témata:, ,