5 věcí, kterými si dobrovolně kazíte život: Očekávání vás zavedou do hrobu

Redakce

Mnozí z vás si sami ničí život, aniž by o tom měli tušení. Věděli jste, že nežít naplno je vlastně hřích? Otevřete oči a zjistěte, co děláte špatně.

  1. Očekávání vás zavedou do hrobu

Všichni něco očekáváte. Očekáváte, že si najdete skvělého partnera. Očekáváte, že se dostanete na vysněnou školu. Očekáváte, že získáte skvělou pracovní nabídku. Očekáváte, že budete mít skvělou budoucnost. Tak na to rychle zapomeňte! V životě si přejte různé věci a jděte za svými cíli, ale neočekávejte je. Život nás sám zavede, tam kam bude chtít.

  1. Ohledy na názory druhých vás zničí

Lidé vypouští z úst hromady negativních věcí o druhých lidech. Občas jste to i vy, o kom padne nehezké slovo. Neberte si to k srdci, většina lidí o vašem životě nic neví a to znamená, že nemá právo vás soudit. Pokud špatné řeči o své osobě nebudete poslouchat, budete se cítit mnohem lépe.

  1. Stát na jednom místě je hřích

Tělo i mysl člověka se neustále vyvíjí, tak proč byste nemohli dělat kroky kupředu i ve své hlavě? Mnoho lidí se bojí zkoušet nové věci, ale to je špatně. Život takových jedinců se nemůže dál vyvíjet a oni se sebou budou navždy nespokojeni. Nemějte strach udělat krok dopředu, ale mějte strach dělat kroky dozadu.

  1. Nesrovnávejte ovoce a zeleninu

Většina lidí má tendenci se srovnávat s ostatními a snižovat tak své schopnosti. Realita je jiná, každý člověk je svým způsobem jedinečný, nelze ho srovnávat s dalšími individuálními osobnostmi. Porovnávání schopností a vlastností různých lidí je stejné jako porovnávat ovoce a zeleninu. Tak přestaňte!

  1. Riskování nebolí

Žijete jen jednou. Co kdybyste si trochu zariskovali? Nemyslíme tím sázení peněz, ale otevření se novým věcem. Líbí se vám protějšek v baru? Neváhejte a oslovte ho. Nemáte, co ztratit. Vždycky jste chtěli cestovat a teď máte příležitost? Nerozmýšlejte se a jeďte. Není na co čekat.

10 nejlepších míst, kde si můžete v zimě užít sex

7 důvodů, proč se páry rozcházejí aneb nejen nevěra ničí vztahy