7 znaků, že byste přežili v hororu: Nikdy nevoláte „haló“, když něco / někoho slyšíte v domě (a měli byste tam být sami)

Redakce

Přežili byste v hororu? Pokud splňujete následující body, tak ano.

  1. Máte kondičku. V hororech se vždy před někým zdrhá. Pokud nejste padavka a něco uběhnete, v hororu máte vyhráno.
  2. Umíte být tiše. Klasika. Vrah číhá za dveřmi a postava se pohne, takže zabiják ví, kde je, a jde ji kuchnout. To se vám nestane – umíte být tiše jako myšky. A ani hnout!
  3. Ze všeho dokážete udělat zbraň. Je důležité mít po ruce vždy něco, čím se dá zabíjet. Může to být pálka, telefon, kus prkna, cokoli, čím můžete vraha třísknout po hlavě, když už nemáte zbraň, abyste ho mohli zastřelit. Pokud jste co se týče zbraní vynalézaví, přežijete v hororu jak nic.
  4. Nikdy nevoláte „haló“, když něco / někoho slyšíte v domě (a měli byste tam být sami). Protože víte, že tím na sebe akorát poutáte pozornost. Jasné věc.
  5. Neberete drogy a nepijete alkohol. V důsledku toho jste pak 100 % při smyslech, když v domě udeří zabiják s motorovkou a tak dále.
  6. Umíte jednat rychle. Když vás chce někdo zabít, není čas na dlouhé přemýšlení. Musíte hned vymyslet strategii, jak z toho vyváznout živí. A rychlé myšlení vám jde, gratulujeme!
  7. Jste při smyslech. Rozdělit se a jít hledat ztraceného kamaráda v opuštěném domě? Nikdy! Vy byste zůstali v partě, žádné separování.

9 nejlepších filmových trilogií. Viděli jste je všechny?

9 nejinspirativnějších žen z Harryho Pottera: Tyto dámy jsou silné ženy

Témata:,