5 znamení zvěrokruhu, pro která je důležitá monogamie

Eva Vogelová

Zjistěte, jaké je znamení zvěrokruhu, a hned budete vědět, jestli vám bude věrný. Kdo má rád monogamii?

Rak

Raci jsou schopní investovat do svého partnerského vztahu vše. Chtějí si najít partnera na celý život. Vztah s druhým člověkem vnímají jako základ pro svůj život. Představuje pro ně přístav a stabilitu, kam se vždy můžou přijít schovat a budou zachráněni. Když se Rak opravdu zamiluje, nemá potřebu svého partnera podvádět. Oddá se mu celým svým srdcem. Vztah s Rakem je výhra pro člověka, který hledá lásku na celý život. To, že občas mluví o svém bývalém partnerovi, neznamená, že vás nemiluje. Raci se dlouho vyrovnávají se ztrátou člověka, který jim byl nějaký čas velmi blízký. Dejte jim čas, aby se s tím srovnali. Rakům to může trvat i několik měsíců.

Váhy

Váhy nechtějí být za žádných okolností samy. Raději budou setrvávat v nefunkčním vztahu, než aby z něj odešly. Nedokáží se rozloučit s někým, koho dobře znají. Nechtějí vystupovat ze své komfortní zóny tím, že budou žít samy. Udělají všechno proto, aby jejich vztah byl zase funkční. Někdy ani to však nestačí. Málokdy ukončí vztahy ony, většinou to udělá druhá strana. Váhy nemohou být nevěrné, protože by jim to mohlo zničit dlouhodobý vztah. Dokáží se na svého partnera upnout a kvůli tomu je často dusí. Pozitivní je, že Váhy dokáží být skvělými partnery. Budou svoji milovanou osobu ve všem podporovat, mají vůči ní soucit a empatii. O svého partnera se dokáží hezky postarat. Pokud se do nich zamilujete, zahrnou vás láskou.

Panna

Panny si potrpí na dlouhodobé vztahy. Stěžejní je pro ně budování důvěry. Když se opravdu zamilují, vztah je zcela pohltí, což může někoho odradit. Časem se partnerovi celkově odhalí a sdělí mu o sobě nepříjemná tajemství, která o nich doposud nikdo blízký neví. Svému partnerovi se dobrovolně rozdají a o to více je pro ně bolestivější rozchod. Konec vztahu je dostane na dno, ze kterého se vyhrabávají velmi pomalu. Chtějí vztah založený na důvěře a z toho důvodu zcela odmítají nevěru. Svému partnerovi by ji pravděpodobně neodpustily.

Kozoroh

Kozorohové chtějí mít pevný vztah, který překoná všechny překážky. Rádi si na takového člověka počkají. Předtím, než si dovolí se do někoho opravdu zamilovat, jsou velmi obezřetní. Často partnera v počáteční fázi vztahu testují a zcela mu nedůvěřují. Pokud se jim partner osvědčí, už se ho jen tak lehce nevzdají. Touží ve vztahu po stabilitě, kterou je nutné vybudovat společnými silami. Chápou, že nevěrou by všechno jen zkazili. Jedna vášnivá noc jim za zboření vztahu nestojí.

Býk

Býk začne poměrně rychle důvěřovat člověku, kterého moc nezná. Stačí mu, aby s ním šel třikrát na rande, a už by se nejradši bral. Býk preferuje ve vztahu komunikaci, upřímnost, péči a pohodlí. Když najde někoho, kdo má podobné priority, je nadšený. Má smysl pro spravedlnost, kdyby vás podvedl, nejspíše se přízná a bude dlouho zpytovat své svědomí.