5 způsobů, jak se dostat do formy bez nutnosti použití financí: Jděte běhat, sledujte akce a mrkněte na internet

Redakce

Mnoho lidí se vymlouvá, že nemá dost peněz na to, aby mohli cvičit. To je však velká hloupost, protože v dnešní době najdete třeba na internetu mnoho inspirací, podle kterých můžete cvičit i doma. A kolik stojí venkovní aktivity jako běh? Nic, jen vaše úsilí!

  1. Nastavte se na proces zeštíhlení – Na internetu je mnoho videí, či cvičebních plánů, podle kterých můžete cvičit, aniž byste utratili korunu (krom těch za připojení…).
  2. Zapojte svého zvířecího kamaráda – Udělejte si ze svého zvířátka fitness parťáka. Když s ním budete chodit běhat, či jen rychlou chůzí, tak spálíte dost kalorií a navíc vás to nebude nudit. Můžete se s ním i předhánět.
  3. Podívejte se na akční členství – Některá fitness centra dělají různé akce a vy si tak můžete vyzkoušet, jestli by vám to stálo za to. Když už je taková akce, tak většinou obsahuje i členství za nižší cenu.
  4. Výpady, výpady a výpady – Výpady jsou tím nejjednodušším cvikem pro vaše nohy a zadek. Navíc je můžete dělat kdekoli a v podstatě kdykoli. A hlavně zadarmo! Není to super?
  5. Hitem je zelené fitko – Jedná s v podstatě o park nebo nějakou jinou krásně zatravněnou krajinu, kde si můžete zacvičit. Prostě vytáhnete cvičební podložku a je to.

6 fitness trendů roku 2016, o kterých byste měli vědět

5 mýtů o celulitidě, které byste měli vyhnat z hlavy