6 + 1 důvod proč si zřídit sexuální seznam

Redakce

Tedy seznam vašich sexuálních partnerů nebo partnerek. Stejně jako deníček zachycující vaše pocity vám sexuální seznam připomene, co bylo hezké, čemu se vyhnout a s kým to zkusit znova.

  1. Jednoduše je někdy fajn si vzpomenout na hezké chvilky s někým, kdo nás kdysi potěšil a my jeho. Také můžeme jemně zalitovat, že právě tenhle vztah zrovna nevyšel. Kdo ví, nikdy neříkej nikdy.
  2. Stará láska nerezaví. Jste zrovna ve městě, kam jste za ní / ním jezdili? A služební cesta je pěkná nuda? Seznam vám napoví, komu zavolat, byť jen tak, na kafe.
  3. Ego booster. Jste zrovna singl a sebevědomí je proklatě nízko. Stačí zalistovat v seznamu a překvapeně vzdychnout: “Tenhle / tahle, že se mnou spala? Wow.” Do dalších dobrodružství vás to nakopne a pěkně rozproudí krev.
  4. Osobní růst. Je dobré se ohlédnout, jak jsme to dělali. (v případě video dokumentace je to ještě snadnější) Nutné je také zmínit, že účelem tohoto procesu je neustálé zlepšování se. I v případě, že jsme již delší dobu ve vztahu s jedním partnerem.
  5. Datová analýza. Když už se to stane a zjistíme, že jsme se nakazili breberkami, záznamy opět přijdou vhod. Naši nezodpovědnost můžeme částečně odčinit tím, že zkontaktujeme bývalé a upozorníme je na nepříjemnou novinku, která by se jich mohla týkat.
  6. Alternativa vůči pornu. Na internetu je ho víc než jakéhokoliv jiného obsahu. Tak proč se nepodívat do své soukromé kroniky?
  7. Silné pocity. Čas obrousí i ty nejpěknější zážitky a vzpomínky na ně. Ty negativní ještě víc. A to je snad jediný důvod, proč si seznam nevést. Neměl by vás příliš iritovat, tedy lidé v něm uvedení.

Jak být skvělá v posteli? Dáme vám 5 tipů, jak ho rozpálit

10 typů sexu, které musíte zažít