6 beauty trendů, na které v roce 2017 zapomeňte

Redakce

Co bylo, bylo. Beauty trendy se neustále mění a nejinak je tomu teď. Tyto trendy, které byly in loni, vymažte ze své paměti.

  1. Třpytky u pěšinky

Třpytky jsou sice v kurzu a nosí se všude, ale tentokrát na ně zapomeňte, protože do vlasů se už prostě nehodí a není to in.

  1. Duhované vlasy

Kdo neměl barevné vlasy, byl totálně out. Barvy ve vlasech byly dlouhou dobu velmi oblíbené. Pro tento rok však na duhované vlasy zapomeňte. Už nefrčí!

  1. Líčení s nějakým motivem

Halloweenské kočičí oči ve stylu vražedného nože s krví nebo vánoční cukrová lízátka už mají svou slávu za sebou. Nyní se blíží Valentýn a vy byste měli přemýšlet nad tím, jak se nalíčíte pro svou drahou polovičku. Romanticky nebo smyslně?

  1. Instagramové obočí

Dokonalé obočí jsme na Instagramu viděli snad všichni a není se čemu divit, protože se mu za poslední dobu začalo věnovat hodně pozornosti. Každý by chtěl mít krásně upravené obočí, které by definovalo jeho obličej. Tohle je už ale přehnané, takže se soustřeďte na jeho přirozenost.

  1. Bláznivé nehty

Pravdou je, že šílené nehty byly v kurzu, ale nějak se vymkly kontrole a staly se z nich přehnané hrůzy, které sice vypadají kreativně, ale to je tak všechno.

  1. Konturování

Ano, definování tvarů obličeje nebo tvarování lepších rysů dosáhlo v roce 2016 opravdového vrcholu. Místo dokonalých a perfektních rysů se soustřeďte na přirozenost, aby pleť nevypadala zbytečně suše, ale zdravě.

  1. Zvýrazňovače

Místo zvýrazňovačů si tento rok pořiďte raději nové boty. Přesto, že na Instagramu může make up vypadat dokonale, tak naživo už se to jeví spíše jako nepřirozené. Pokud ho budete chtít stále používat, tak s opatrností. 

5 malých zvyků s velkým efektem na život

Nejkrásnější dobrovolné hasičky Česka a Slovenska se svlékly!

Témata: