6 celebrit, které díky veganství vypadají naprosto skvostně

Redakce

Veganství není dieta, ale životní styl. Znamená to, že nekonzumujete živočišné produkty, které prý zatěžují naše tělo. Mnoho celebrit se tohoto životního stylu drží a nemohou si ho vynachválit, prý se to neprojevuje jen vnitřně, ale také na zevnějšku.

  1. Natalie Portman – Zajímá vás, jak to, že má tato herečka bezchybnou pleť? Tajemství spočívá v tom, že jí veganskou stravu. Sama se k tomu v roce 2015 přiznala: „Jsem vegan a piji hodně vody. Když jsem pila mléko, byla jsem hned unavená.“ Dokonce i na svatbě měla veganskou hostinu.
  2. Ellen DeGeneres – Moderátorka se stala vegankou v roce 2008 poté, co si o tomto životním stylu přečetla několik knih a dokumentů. Na webových stránkách má celou řadu receptů, podle kterých můžete vařit.
  3. Carrie Underwood – Nádherná zpěvačka, která vyhrála Superstar, miluje rostlinnou stravu. V roce 2015 se v rozhovoru svěřila: „Miluji jídlo a mluvit o něm. Byla jsem sedm let vegetariánkou, ale poté, co jsem nedávno viděla kamarádku, která je vegankou, stala jsem se jí také.“ Nyní vypadá úžasně a porodila i zdravého syna.
  4. Mike Tyson – Slavný bývalý boxer se stal veganem v roce 2010. Jeho přechod z masitého stravování na rostlinné bylo rozhodně velkou emocionální událostí v jeho životě. Vzhledem k tomu, že byl zvyklý jíst maso opravdu hodně… Teď má prý díky veganství větší výdrž a více energie.
  5. Alanis Morissette – Zpěvačka se stala vegankou v roce 2009, a to po přečtení knihy Jíst, žít. Sama může potvrdit stoprocentní zdravotní přínos a také úbytek na váze. „Jsem především vegan, kterého moji přátelé nenávidí. Na 80% jsem veganka a na 20% jím, co mé tělo zrovna potřebuje,“ svěřila se v jednom z rozhovorů.
  6. Jared Leto – Herec je nyní veganem, dříve byl vegetariánem. Také se věnuje józe. O spojení těchto dvou věcí říká, že je to zázrak, díky kterému vypadá stále mladě.

Musíte znát: 4 nejlepší komediální filmy s Jimem Carreym v hlavní roli

Kvíz: Jak dobře znáte horory?