6 druhů sandálků, do kterých byste letos v létě měli investovat

Redakce

Léto se blíží a měsíc květen nám konečně přinesl krásné počasí, které vábí vytáhnout nejrůznější letní sandálky. Pokud chcete zazářit a užít si něco nového, tak si kupte tyhle.

Černé sandálky na podpatku – na den i noc. Tohle jsou boty, které unosíte celé léto a možná i na podzim. Mají totiž všechno – jsou vysoké tak akorát, pohodlné a ještě k tomu všemu se hodí jak do práce, tak na párty.

Sandálky na klínku s potiskem. Tyhle boty přímo křičí – lééééto. Jsou vyrobeny tak, abyste si je mohli vzít k sukni, džínům, šatům či kraťasům. Nejsou sladké?

Pom pom gladiatorky. Ujetina na n-tou, která je fakt crazy. Ale jde jim odolat? Jen těžko. Zdobené sandály plné bambulek a barevných provázků jsou jednoznačným hitem, který jste mohli spatřit i na několika celebritách na festivalu Coachella 2016.

Tělovky. Tělová neboli nude barva frčí už dlouho a ani tentokrát tomu není jinak. Tyto klasické sandály jsou ideální na celý rok, protože je můžete využít i na nějakou společenskou událost. V létě se hodí k šatům, džínům, kraťasům a sukním, prostě ke všemu.

Pom pom pantofle. To už je trochu moc, ale i tak se to může někomu líbit. Třeba to na noze vypadá mnohem lépe, než na obrázku. Co myslíte?

Dřeváky na podpatku. Trend, se kterým každý rok přijde jiný návrhář. Někomu se to líbí a na někoho to působí dost bizarně.

Hrůzy z internetu: Taky tam nakupujete?

Beauty novinka z Japonska: Silonky, které vám nalakují nohy