6 důkazů, které vás usvědčí z toho, že jste v posteli fakt špatní

Redakce

Máte občas pocit, že sex s vámi je nuda? Přečtěte si těchto šest bodů, podle kterých poznáte, zda je to pravda, nebo ne.

  1. Odmítáte o sexu mluvit

Nemáte potřebu o sexu mluvit? Myslíte si, že postelové hrátky nejsou o slovech? Mýlíte se. Jak jinak poznáte, co se vaší drahé polovičce vlastně líbí?

  1. Nezajímá vás, co má rád v posteli váš partner / ka

Nechápete, proč byste se měli zajímat o to, co má rád v posteli váš protějšek? Pak jste ti nejhorší posteloví partneři. Sex není jen o jednom člověku, ale o obou. Dejte stranou svoji sobeckost a raději se snažte uspokojit svůj protějšek.

  1. Váš protějšek s vámi téměř nikdy nechce mít sex

Vše polovička s vámi nechce mít skoro žádný sex? Odmítá ho a často si vymýšlí nesmyslné výmluvy? Většina z nich je tak průhledná, až to bolí. Měli byste se nad sebou zamyslet. Pokud váš protějšek přestal mít chuť na sex postupem času, je to pravděpodobně vaše vina!

  1. Vaše drahá polovička se s vámi odmítá mazlit po sexu

Máte chuť se po sexu líbat, ale váš protějšek se k vám raději obrátí zády? Vždy po pohlavním styku odmítá jakýkoliv fyzický kontakt a vy nechápete, proč? Máte pro vás jednoduchou odpověď – chyba stojí na vaší straně. Sex s vámi nejspíš bude úplně na nic.

  1. Zmůžete se jen na rychlovku

Rychlovky jsou fajn. Neměli byste ale provozovat jen je. Pokud se na nic jiného nezmůžete, sex s vámi je nic moc. Člověk si pohlavní styk občas potřebuje vychutnat. Dovnitř a ven prostě nestačí. Snažte se sex prodlužovat.

  1. Nedáváte do sexu city

Pokud jste v posteli studení jak psí čumáci, nedivte se, že vaše drahá polovička není spokojená. V sexu nejde jen o fyzickou stránku, ale také o tu duševní. Romantika a projevování citů do postele prostě patří.

Pokud splňujete těchto 14 znaků, jste nejlepší žena, jakou měl v posteli

15 věcí dělaných muži, které nečekaně způsobují, že žena chce mít sex