6 důkazů, podle kterých poznáte, že to s vámi váš kluk myslí opravdu vážně

Eva Vogelová

Chodíte s bezvadným klukem, ale nejste si jisté, zda s vámi počítá i do budoucna? Následující důkazy vám potvrdí, že je do vás váš partner opravdu zamilovaný a plánuje s vámi pravděpodobně strávit zbytek svého života.

  1. Má vás rád takovou, jaká skutečně jste

Nemusíte se před ním přetvařovat. Ví o vás, že nejste dokonalá. Můžete se mu se vším svěřit a nikdy vás neodvrhne. Snaží se vám pomoct a pochopit vás. Sdílí s vámi radost i smutek. Vidí na vás všechny nedostatky, ale stejně mu na vás nevadí, protože vás má rád se vším všudy.

  1. Seznámil vás se svými nejbližšími

Rodina a nejlepší kamarádi jsou pro každého člověka velmi důležití. Pokud vám sám navrhnul, že vás s nimi seznámí, jste pro něj velmi důležitá. Chce se s vámi chlubit. Byl by moc rád, abyste zapadla do jeho rodiny. Moc pro něj znamená, když si budete rozumět s jeho rodiči a přáteli. Navzájem se můžete všichni scházet a trávit spolu čas. Nepochybně váš partner bude rád, když ho seznámíte i se svojí rodinou a přáteli. Dobré vztahy jsou základem spokojeného života.

  1. Udělá vše, co vám na očích vidí

Má vás natolik rád, že je schopný pro vás udělat cokoliv. Když jste nemocná, dojde vám do lékárny pro léky, nakoupí jídlo, uklidí nebo vám uvaří čaj. Pokud jste ve fázi, kdy něco nestíháte, snaží se vám s něčím pomoci. Dělá jednoduše vše proto, abyste se měla dobře. Překvapuje vás malými dárky. Ví, po čem toužíte, a koupí vám to. Máte štěstí, nejspíš se do vás opravdu zamiloval.

  1. Upřednostňuje vás před ostatními

Někteří muži chtějí mít vyvážený život. Udělají si čas na svoji partnerku, rodinu i kamarády. Nechtějí trávit více času s přítelkyní na úkor ostatních. Pánové, kteří to se svými drahými polovičkami myslí opravdu vážně, je často upřednostňují před ostatními. Má to tak váš partner podobně? Namísto toho, aby šel s přáteli na pivo, stráví společný večer s vámi? Momentálně mu nejvíce ze všechno záleží asi jen na vás. Měla byste si toho vážit, protože každá žena takového muže nemá.

  1. Se vším se vám svěří

Má ve vás důvěru. Možná mu to nejde hladce, ale svěří se vám s každým svým problémem. Věří, že se o tom nikomu nezmíníte a pomůžete mu. Má vás rád natolik, že vám je schopný o sobě prozradit i věci, na které rozhodně není hrdý. Doufá, že když on přijímá se vším všudy vás, vy uděláte totéž. Kdyby to s vámi nemyslel vážně, pravděpodobně by se vám nebyl schopný tolik otevřít. V tom případě byste ho neměla zklamat a neopovrhovat jeho špatnými činy či vlastnostmi.

  1. Mluví s vámi o budoucnosti

Občas mluví o plánech do budoucna a vždy do nich zahrnuje i vás. Ptá se vás na váš názor, zajímá ho, zda byste se nechtěla stejně jako on podívat třeba do Ameriky. Vyzvídá, kolik byste ráda měla v budoucnu dětí. Snaží se propojit plány a touhy vás obou.