6 důvodů, proč chodit s člověkem ve znamení Ryb

Paga

Lidé ve znamení Ryb se narodili mezi 21.2. a 20.3. a chození s nimi má hned několik nezpochybnitelných výhod. Jsou to ty pravé pro vás?

  1. Bude vás podporovat v dosažení vašich cílů. Ryby nejsou ten typ lidí, který by vám řekl: „To je moc riskantní a nemusel bys to zvládnout, do toho se raději nepouštěj.“ Ryby budou vaše osobní roztleskávačky a podpoří každý váš cíl. A je jim jedno, kolikrát jste předtím selhali, nebo co si o tom myslí ostatní. Ony ve vás prostě věří.
  2. Ukáží vám, jak odpočívat a vnímat svět kolem sebe. Zatímco většina lidí chodí po ulicích s pohledem upřeným na chodník nebo telefon, Ryby vědí, jak si každou svou cestu užít. Donutí vás zpomalit, zamyslet se, vnímat. Najednou uvidíte, že dům vedle vaší práce je plný dechberoucích chrličů, sousedka chová žluté kanárky i to, že má Měsíc kolem sebe červený opar. Krásy tohoto typu vás naučí vidět jenom Ryby.
  3. Pomohou vám odhalit svou spirituální stránku. Ať už jste jakkoliv zarputilý pragmatik a praktický člověk, Ryby vás dokáží naladit na spirituální vlnu. I když nevěříte na život po životě ani duchy, vedle Ryb je tak nějak nezbytné alespoň připustit existenci těchto věcí. Ani se nenadějete a budete kolem sebe vnímat špatnou auru a hlídat své proudění energie.
  4. Budete tvůrčí. Ryby mají nutkání neustále přetvářet realitu kolem sebe. Přetvoří tedy i vás. Ale zcela nenásilně. Pobývat vedle tak kreativního člověka vás donutí taky začít něco tvořit. Navíc vám Ryby velmi ochotně pomohou, abyste našli vlastní vášen pro tvoření.
  5. Jsou skvělými posluchači. Pokud jste nepoznali nikoho ve znamení Ryb, nevíte, jaké to je, když vám někdo OPRAVDU naslouchá. Budou vám viset na rtech, i kdybyste jim vyprávěli o háčkování s babičkou. Jsou navíc velmi empatické, takže budou každý problém nebo bolest prožívat společně s vámi.
  6. Nedrží v sobě zlost. Únorové Ryby jsou drahoušci, kteří se raději stáhnou, než by se s vámi dohadovaly. Březnové jsou ovládány emocemi mnohem silněji, takže je dost možné, že vám udělají hysteriskou scénu. Nicméně Ryby nejsou ty, které by v sobě držely vztek, stres nebo zášť a v příhodný okamžik vám udělaly ze života peklo. Mají rády klid a mír a udělají vše pro to, aby ho udržely. A když se jim to nedaří, dejte pozor, aby vám nevyklouzly z rukou do náruče jiného rybáře…