6 důvodů, proč mít sex hned na prvním rande. Není na co čekat!

Redakce

Přemýšlíte, zda je vhodné mít sex na prvním rande? Určitě ano! Přesvědčíme vás hned několika důvody.

  1. Zbavíte se strachu z prvního sexu. Čím později bude mít s dotyčným sex, tím více budete z nadcházejícího sexu nervózní. Když budete mít pohlavní styk hned napoprvé, stres zmizí.
  2. Budete vědět, na čem jste. Sex na prvním rande má velikou výhodu. Hned se dozvíte, na čem jste. Pokud se vám styk nebude líbit, protějšek již nikdy nemusíte vidět. Pokud bude sex skvělý, má smysl rozvíjet vztah. Ti, co tvrdí, že sex ve vztahu není jedna z nejdůležitějších věcí, se mýlí. Dlouhodobě nefungující sex v partnerském vztahu napomáhá k jeho rozpadu.
  3. Zkrotíte v sobě velikou vášeň. Na prvním rande můžete na svůj protějšek dostat velkou chuť. Proč se mučit odpíráním sexu? Pohlavní styk je jedna ze základních potřeb člověka, tak proč ji odmítat? Spontánní sex bývá jeden z nejlepších. Nerozmýšlejte se a skočte na to!
  4. Nebudete se muset stydět. Pokud se s protějškem vyspíte hned napoprvé, nemusíte se za nic stydět. Můžete vyzkoušet všechny své sexuální fantazie, které jste se před stálým partnerem / partnerkou báli vytasit. Pokud se to vašemu sexuálnímu partnerovi nebude líbit, nemusíte ho už nikdy vidět. Také se ale může stát, že se to dotyčnému zalíbí a bude v tom chtít s vámi pokračovat. Nemáte co ztratit, protože jste se ještě nestihli pořádně poznat. Jakmile se s protějškem více poznáte a začne vám na něm záležet, na perverzní praktiky už nebudete mít možná koule.  
  5. Prolomíte mezi sebou ledy. Po prvním sexu před sebou už nebudete mít co skrývat. Nebudete se muset bát si sdělit intimní věci. Navíc téměř cizímu člověku můžete říci do očí, jak se vám líbil sex. Pohlavní styk vás na prvním rande sblíží. Najdete si k sobě cestu mnohem rychleji, než kdybyste spolu nic neměli.
  6. Konečně ho / ji uvidíte nahého / nahou. Vypadá váš potenciální protějšek mnohem lépe, než jste si představovali? Celé rande si představujete, jak asi vypadá pod oblečením? Proč se mučit představami? Neváhejte a koukněte se!

6 tipů, jak docílit toho, aby vám chlap neustále ležel u nohou

21 zajímavostí o sexu, které vám ještě nikdo neřekl: Vibrátor proti hysterii?!