6 důvodů, proč s vámi nechce nikdo chodit. A můžete si za to sami

Pavla Gabrhelíková

Pořád se sami sebe ptáte, kde děláte chybu? Proč vás nikdo nechce? Možná kvůli jednomu z těchto šesti důvodů.

  1. Vyrůstali jste v dost špatné rodině. Pokud vás doma bili, psychicky týrali, přehlíželi nebo příliš cepovali, je to ve vás do teď. Tak, jako jste v tom tehdy nechtěli žít vy, ani s vámi nechce nikdo žít. Zkuste se zamyslet na tím, který rodič vás nejvíc poznamenal a čím. A přestaňte jeho chyby opakovat.
  2. Objektivizujete. To znamená, že věci vidíte tak, jak se vám hodí, a ne tak, jak pro normální lidskou bytost jsou. Vidíte opačné pohlaví výhradně jako sexuální objekty? Myslíte si, že kdo má iPhone, je bezduchý snob? Tak možná právě proto si nemůžete štrejchnout.
  3. Jste sexista. Pánové, pokud se domníváte, že jste něco víc než ženy, spíš to smrdí nějakým traumatem z dětství. Povyšování není přitažlivé ani zábavné.
  4. Manipulujete s druhými. Věřte tomu, nebo ne, některé nebaví hrát neustále hry a přemýšlet nad tím, jesli je s nimi manipulováno. Někteří chtějí mít vztah založený na lásce, důvěře a hlavně upřímnosti.
  5. Máte specifický (čtěte trapný) smysl pro humor. Pokud pro vás legrace znamená neustále někoho urážet nebo na veřejnosti probírat nevhodná a nechutná témata, asi tím potenciální protějšky hned na začátku odpudíte. Zkuste se držet na uzdě. Dřív nebo později vyplyne na povrch, jestli má protějšek stejný smysl pro humor. Nemusíte ho děsit hned na první schůzce.
  6. Jste pověstní navštěvováním stripbarů, sledováním porna a promiskuitou. Kdo by chtěl navázat dlouhodobý vztah s někým takovým? Na chvíli se raději uklidněte.