6 důvodů, proč vám sociální sítě zničí vztah ještě předtím, než ho máte

Redakce

Ach ty sociální sítě. Kdo dnes nemá Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat... Jako by nebyl. Jsou super, ale taky mají stinné stránky. Jak vám ničí vztahy, ještě než si něco s někým začnete?

  1. Fotky. Až spolu začnete chodit, budete se fotit a dávat snímky na sociální sítě. Budete na nich vypadat spolu dobře? A pokud ne, jak ten vztah může fungovat?!
  2. Stalking. Než vyrazíte na první rande, pěkně si ho / ji proklepnete na Facebooku. Logicky. Fotky s ex, z párty, … A pak omylem dáte like fotce dva měsíce staré. No a teď si můžete zrušit účet a odstěhovat se do Číny, vaše stalkerství bylo totiž prozrazeno.
  3. Lehké děvy. Dřív to byly prostitutky, dnes si na sociálních sítích říkají modelky prádla, fitnessky a bikiny. Pokud je váš budoucí bývalý sleduje všechny, asi byste měla začít cvičit.
  4. Nelajkuje. Už se spolu bavíte týdny, máte se i na sociálních sítích a nic vám nelajkuje. To je špatné znamení. Tak ho / ji zase začnete stalkovat (viz bod 2), abyste zjistili, jestli lajkuje jiným. Pokud ano, váš optimismus je tentam a jdete skočit z okna. Ještě předtím ale nahodíte polonahou fotku (viz bod 3). To by bylo, aby nic nebylo!
  5. Nic s vámi. Dobře, začali jste spolu randit. A on / ona ještě nepublikovali žádnou fotku s vámi?! Přes palubu!
  6. Neodepisuje. Neodepisuje na smajlíka, ale v klidu komentuje na Facebooku nebo dává fotky na Instagram. O důvod víc mu / jí napsat esej o svých citech.

39 děsivých věcí, které řekly děti svým rodičům, které je vyděsily až do morku kostí: Chci ti sloupat celou kůži

5 mýtů o sexu, které vám musíme vyvrátit. Podívejte se pravdě do očí (a nejen tam)