6 důvodů, proč z vás nejsou (a nikdy nebudou) hollywoodské hvězdy

Redakce

Není důležité, co je nebo není možné, důležité je, že je na co svést neúspěch. Až budete zase kritizovat něčí herecký výkon a někdo se na vás oboří, proč teda nedokážete, že to svedete lépe, můžete na něj vybalit tyto neprůstřelné důvody. Nemáte zač, looseři.

1. Nejste perfektní

Máte křivé zuby, váš zadek nejde popsat jinak než jako gigantický a vaše uši vypadají jako dva obří satelity? Matka Příroda byla v některých případech velmi štědrá, ale na úplně špatných místech. Jsou věci, které ani rovnátka nespraví.

2. Vaše máma nespala s Ozzy Osbournem

Stejně jako v každé jiné branži je i film o známostech. Takže možná vypadáte jako z reklamy na zdravý životní styl, ale bydlíte v Horní Dolní někde na Moravě a váš největší úspěch je to, že jste schopní přijít na pracák v domluvený čas. Roky plynou a vy nemáte nouzi o atraktivní protějšky a sex na jednu noc, jenže na život v Hollywoodu to prostě nestačí. Tam u vás jste alespoň někdo. Tak tam raději zůstaňte.

3. Jste líní jako čuně

To jsme možná trochu urazili prasátka. Zajímat se o herectví? Někam jít a nedržkovat kolem toho? Snažit se všechno nepokazit? To prostě není váš styl. Protože kdybyste fakt chtěli, první dvě věci se dají zvrátit. Jenže to byste nejdřív museli změnit tu třetí. A proč se namáhat, když doma je plná lednice a za barákem pivo za 19 korun?

4. Žijete v díře jménem ČR

To možná není tak úplně vaše chyba, protože málokdo má zámožnou tetu v Americe nebo pochází ze slavné herecké rodiny. Asi vás to překvapí, ale o české herce se ve světě zrovna moc neperou. Jasně, najdou se výjimky. Ale to spíš vyhrajete ve sportce, než byste se dohrabali k pozvání na nějaký jó super konkurz. A přece nebudete šaškovat někde v Ulici, ne?

5. Neumíte jazyk

Museli byste se stát tak vekou hvězdou, že by vás chtěli předabovat. A to, že si umíte říct v angličtině o pivo, sex a někoho urazit neznamená, že umíte jazyk, takže si moc nefanděte. Ve škole jste na to kašlali a teď už to nedoženete. Anebo jo, ale to vám stejně nepomůže.

6. Nedokážete ukočírovat drogovou závislost

Co si budeme povídat: Ne každý se zvládne popasovat s nátlakem života slavných, ztrátou soukromí a dostatkem peněz na drogy. Jak říkal Robin Williams: „Kokain je způsob, jakým ti bůh dává najevo, že vyděláváš moc peněz.“ Jestli váš den začíná jointem z předchozího dne, na párty do sebe hážete extázy jako lentilky a už si ani nepamatujete víkend, po kterém byste nenarovnávali bankovky z ruličky do původního stavu, do herecké kariéry se raději nehrňte. Protože to byste teprve koukali.