6 filmových premiér, které nás čekají v roce 2017

Redakce

V příštím roce vyjdou nové filmové trháky. Někteří na ně dlouho čekali. Podívejte se, jaké snímky se chystají do kin v roce 2017.

  1. Velká čínská zeď (2016)

Fantasy film natočil režisér Yimou Zhang. Hlavní hrdina William, kterého hraje herec Matt Damon, přijíždí na východ, aby poznal tajemství střelného prachu. Výprava se zvrtne a Williamovi i jeho kamarádovi hrozí poprava. Ta se nakonec nekoná, protože na Velkou čínskou zeď se řítí monstra. Věznitelům se hodí každá pomocná ruka a tak muže nechají naživu. Nebyla ale nakonec pro dva bojovníky lepší poprava, než boj s velkou masou útočících příšer? Zhlédnutí tohoto snímku jistě nebude ztráta času. Od 5. ledna 2017 se objeví v kinech, můžete se na něj hned vrhnout.

  1. Spojenci (2016)

Snímek natočil režisér Robert Zemeckis. Hlavní role v novém thrilleru obsadili herci Brad Pitt a Marion Cotillard. Oba se seznámí při plnění jedné důležité mise za Druhé světové války. Hrdinka Marianne hraje Maxovu manželku, aby mu dopomohla k těžkému úkolu. Nakonec se do sebe zamilují a stanou se skutečnými manželi. Dokonce zplodí dítě. Po nějaké době se rodinná idylka zvrtne. Snímek byste příští rok neměli rozhodně vynechat. Do našich kin přijde 26. ledna 2017.

  1. Padesát odstínů temnoty (2017)

Snímek natočil režisér James Foley. Můžeme být rádi, že se filmu opět neujala Sam Taylor-Johnson. Film Padesát odstínu šedi byl oproti knižnímu zpracování velmi slabý. Nyní se to možná změní. Ve snímku se pravděpodobně objeví více napětí, akce a hlavně sexu. Padesát odstínů temnoty dorazí do kin 9. února. Konečně zjistíme, zda druhý díl trumfne ten první.

  1. John Wick 2 (2017)

Akční snímek John Wick natočil režisér Chad Stahelski. Herec Keanu Reeves opět vstupuje na scénu. John Wick je skvělý zabiják a postrach téměř všech nepřátel. Ti to s ním nemají nikdy lehké. I tentokrát na nás čeká velká dávka adrenalinových scén. John Wick se vydá do zajímavých přírodních končin a také si pořídí nového psa. Také se už na tento filmový trhák s pohledným hercem těšíte? V kinech jej můžete vidět už od 22. února 2017.

  1. Rychle a zběsile 8 (2017)

Pokračování úspěšných snímků Rychle a zběsile natočil režisér F. Gary Gray. Tvůrci si stále nedali pokoj a rozhodli se zase vytvořit další snímek o rychlých autech, drsných řidičích a sexy ženách. Film Rychle a zběsile 8 se ponese v podobném duchu jako předchozí díly. Snímek bude nabitý šílenými a v reálu nemožnými scénami jako obvykle. S tím rozdílem, že proti velké rodině nebudou stát jen cizí nepřátelé, ale i někdo, kdo je její součástí. Adrenalinovou jízdu si můžete užít v kinech od 13. dubna 2017.

  1. Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Do režírování nového pokračování Pirátů z Karibiku se pustila dvojice Joachim Rønning a Espen Sandberg. Ve filmu se opět ocitne Johnny Depp v roli kapitána Jacka Sparrowa a Orlando Bloom v podání Williama Turnera. Možná se k nim přidá i herečka Keira Knightley. Oblíbení hrdinové budou tentokrát bojovat proti nepříteli Salazarovi. Ten chce zklikvidovat všechny piráty. Humor a akční scény ani tento snímek neminou. Další pokračování Pirátů z Karibiku se objeví v kinech od 25. května 2017.

Zemřela herečka a extravagantní celebrita Zsa Zsa Gabor

Manažerka Dary Rolins podlehla rakovině, bylo jí pouhých 36 let

Témata: